15 трав. 2018

Фестиваль-естафета патріотичних справ школярів м.Харкова "Збережемо мир в Україні!"

11 травня 2018 року учениці 9-Б класу разом з вчителем трудового навчання Стрельніковою І.М. на базі Харківської спеціалізованої школи № 162 в межах фестивалю-естафети патріотичних справ школярів м. Харкова "Збережемо мир в Україні!" презентували майстер-клас з виготовлення квітки-барвінку та взяли участь у створенні пано "Збережемо мир в Україні!".
11 трав. 2018

Набір дітей до 1 класу!

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка оголошує набір дітей до 1 класу з 14 травня по 31 травня 2018 року. Прийом документів щодня: понеділок, четвер - 16.00 – 18.00, вівторок, середа - 14.00 – 18.00 (за можливості упродовж дня), п’ятниця – 14.00 – 17.00 (за можливості упродовж дня).
8 трав. 2018

День відкритих дверей на базі Національної гвардії України!

Учні 10-А класу 05 травня 2018 року у рамках проведення "Дня відкритих дверей", який проводився на базі бригади Національної гвардії України, відвідали частину 3017. Діти ознайомились з умовами проживання бійців національної гвардії, побували на навчальному полігоні, познайомились з арсеналом техніки національної гвардії.Дуже сподобався документальний фільм про перші кроки заснування національної гвардії, виступи офіцерів після проходження служби в зоні АТО.
7 трав. 2018

Вітаємо з перемогою в історико-культурологічній грі «Моє місто»!

Вітаємо команду школи «Атлант та каріатиди» (учителі Шевцова Н.В., Лисицька Л.А.), яка стала переможцем відкритої історико-культурологічної гри «Моє місто».
5 трав. 2018

Прапороносці-2018!

04 травня 2018 року на базі нашого закладу відбувся районний конкурсі "Прапороносці-2018", присвячений 73-й річниці Перемоги. У заході взяли участь 23 школи району, керівництво Управління освіти, директора закладів, викладачі предмета "Захист Вітчизни", представники ветеранських організацій, ветерани АТО. Команда нашої школи посіла І місце в номінації "Проходження з піснею".
2 трав. 2018

Результат вибору оригінал-макетів підручників для 5 і 10 класів ЗЗСО!

З 17 квітня проходить другий етап конкурсного відбору підручників для учнів 5 і 10 класів. Частина підручників для 5 класу була відібрана в лютому. Зараз відбираються підручники з української мови, історії, інформатики. Для 10 класу – всі підручники. Усі педагоги мали можливість ознайомитись з оригінал-макетами і зробити вибір.На педраді цей вибір має бути погоджений. Результат вибору оригінал-макетів підручників для 5 і 10 класів ЗЗСО висвітлений на сайті головного меню "Бібліотека" в підрозділі "Протоколи педагогічної ради".
25 квіт. 2018

Візит працівників поліції, які впроваджують програму "Шкільний офіцер поліції"!

Сьогодні, 25.04.2018, відбувся візит працівників поліції, які впроваджують програму "Шкільний офіцер поліції". Інспектори Ведмедеря Є.В., Петухов М.Г. провели серед учнів початкової школи профілактичну бесіду "Безпечна дорога до школи" та вручили подарунки - фліпери.
21 квіт. 2018

Загальноміський суботник!

Сьогодні, 21 квітня 2018 року, школа взяла участь у загальноміському суботнику. Працівники та учні школи прибирали власну та прилеглу територію.
20 квіт. 2018

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників!

19 квітня 2018 року у закладі відбувся День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників. На заході були присутні: головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Л.Г., директор школи, педагогічні працівники, батьки.
19 квіт. 2018

Кращий читач року!

Пономаренко Оксана, учениця 6-Б класу, стала лауреатом конкурсу "Кращий читач року", який проходив на базі Харківської обласної бібліотеки для дітей.