16 бер. 2018

Інтегрований урок з української літератури у 5-х класах "Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі"!

15 березня 2018 року відбувся інтегрований урок з української літератури у 5-х класах "Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі".
15 бер. 2018

Спортивне свято "Веселі старти"!

14 березня 2018 року у 1-А класі разом з батьками було проведено спортивне свято "Веселі старти" "Нам без спорту жити не можна"! Усім було цікаво і затишно, як у рідній домівці.
15 бер. 2018

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Макаренківська концепція підготовки вчителів у контексті вітчизняних та світових тенденцій розвитку педагогічної освіти"!

Учитель біології Павлено О.М., відповідальна за музей А.С.Макаренка у школі, взяла участь XVII Міжнародній науково-практичній конференції "Макаренківська концепція підготовки вчителів у контексті вітчизняних та світових тенденцій розвитку педагогічної освіти"!
14 бер. 2018

День народження А.С.Макаренка!

13 березня 2018 року у школі відбулося свято з нагоди 130 річниці від дня народження великого педагога, письменника, одного із засновників системи дитячо-підліткового виховання – Антона Семеновича МАКАРЕНКА. Відбулось урочисте привітання учасників освітньої діяльності. Учні 5-х класів взяли участь у квесті «Ім’я А.С.Макаренка на мапі мікрорайону», який розробили та провели працівники дитячої районної бібліотеки, серед третьокласників проведено анкетування «Що я знаю про людину, ім’я якої носить моя школа», дев’ятикласники, під керівництвом завідувача шкільної бібліотеки, представили літературно-краєзнавчий проект «Ім’я А.С.Макаренка на мапі Харкова».
13 бер. 2018

Районний (відбірковий) етап конкурсу виразного читання для учнів 10-11-х класів!

12 березня 2018 року учениця 11-А класу Кіященко Єлизавета взяла участь у районному (відбірковому) етапі конкурсу виразного читання для учнів 10-11-х класів за темою "Титани української поезії (творчість шістдесятників)!
12 бер. 2018

Шановні батьки!

14 березня 2018 року з 16.00 до 18.00 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області (вул. Шевченка, 220) відбудеться прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни батьків учнів та вихованців закладів освіти Київського району.
7 бер. 2018

Тренінгові заняття з учителями початкових класів, які будуть навчати майбутніх першокласників у 2018/2019 навчальному році, та з заступниками директорів з початкового навчання!

06 березня 2018 року н базі школи пройшли тренінгові заняття за темою "Ранкові зустрічі" з учителями початкових класів, які будуть навчати майбутніх першокласників у 2018/2019 навчальному році, та їх заступниками директорів з початкового навчання. У заняттях брали участь школи: №№ 37, 16, 52 , 62, 110, 170, гімназія "Очаг".
4 бер. 2018

Увага! Заняття з 05 березня не відновляться!

Шановні учні, батьки! Навчальні заняття з 05 березня не відновляться!
3 бер. 2018

Розпочато роботу над освітньою програмою!

На виконання Листа Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 № 1/9-74 у школі розпочато роботу над проектом освітньої програми!
3 бер. 2018

До уваги учнів, батьків!

Повідомляємо, що з 03 березня по 11 березня 2018 року призупинено освітній процес у школі відповідно до протокольного рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 02.03.2018 № 2 з питання щодо подолання наслідків ситуації, пов’язаної із зниженням об’ємів постачання природного газу на територію Харківської області, на підставі ст.20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», п.9.20. Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) на виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 02.03.2018 № 47 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої і позашкільної освіти м.Харкова» з урахуванням листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 02.03.2018 № 01-32/907. По 7 березня завдання будуть розміщені на сайті школи http://school100.klasna.com/uk/site/domashni-zavdannya-1.html