18 квіт. 2018

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація школи 19 квітня 2018 року о 17.30 запрошує Вас на День відкритих дверей. Ви зможете поспілкуватися з фахівцями, психологом, учителями.
16 квіт. 2018

Вітаємо Хлистун Софію!

Вітаємо Хлистун Софію, яка 14 квітня 2018 року посіла ІІІ місце у міській олімпіаді випускників школи І ступеня "Путівка в науку" з української мови!
13 квіт. 2018

День Цивільного захисту!

12 квітня 2018 року у школі відбувся День цивільного захисту. Було проведено: евакуацію учнів 1-11-х класів; інспектором 27 ДПРЧ ГУДСНС Юр'євим В.О., провідним фахівцем Ачкасовим В.Є., фахівцем Черчій І.Ю. лекцію з питань пожежної безпеки та показ аварійно-рятувальної техніки; підведення підсумків Дня Цивільного захисту на лінійці.
12 квіт. 2018

11 квітня - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів!

На виконання плану заходів, затвердженого Головою ХОДА Ю.О.Світличною, 11 квітня 2018 року у школі було організовано: уроки пам’яті про злочин проти мирного населення в роки нацистської окупації України за темою «Історична пам'ять і сучасний світ» серед учнів 8-9-х класів,виховні хвилинки на тему: «Дитинство, опалене війною» (1-4-ті класи), виховні години на тему: «Правда про ті роки» серед учнів 5-11-х класів.
12 квіт. 2018

Зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції в Харківській області!

11 квітня 2018 року у школі відбулася зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Зустріч відбулася у рамках реклами проекта Міністерства юстиції України "Я маю право!".
11 квіт. 2018

Програма "Культура добросусідства"!

10 квітня 2018 року учитель початкових класів Бурцева О.О. взяла участь у робочій зустрічі з питань упровадження програми "Культура добросусідства".
10 квіт. 2018

Пробне ЗНО для випускниік пільгових категорій!

07 квітня 2018 року учениця 11-А класу Бережна Аліна на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 142 взяла участь у пробному ЗНО з української мови та літератури.
10 квіт. 2018

Змагання з човникового бігу на честь Міжнародного Дня спорту!

06 квітня 2018 року відбулися шкільні змагання з човникового бігу на честь Міжнародного Дня спорту.
8 квіт. 2018

Зустріч з працівниками відділу праці та захисту населення та відділу з питань охорони праці!

05 квітня 2018 року на базі методичного цетру Управління освіти відбулася зустріч представників шкільних учнівських організацій з працівниками відділу праці та захисту населення та відділу з питань охорони праці. Від закладу у заході брала участь лідер учнівського самоврядування школи Туркіашвілі Євгенія.
5 квіт. 2018

З 02 по 04 квітня 2018 року відбувся медичний огляд учнів після закінчення весняних канікул!

З 02 по 04 квітня 2018 року відбувся профілактичний медичний огляд учнів 1-11-х класів після закінчення весняних канікул.