7 жовт. 2018

День самоврядування!

5 жовтня 2018 року в школі відбувся день самоврядування. Лідерською командою учнів було обрано адміністрацію, яка організувала проведення старшокласниками уроків для молодших учнів. Підготовка велась протягом тижня. Учні з задоволенням складали плани уроків, добирали цікаві матеріали, продумували проведення ігор, змагань, рухливих хвилинок на уроках. Допомогу в підготовці надавали їм учителі-наставники.
2 жовт. 2018

І етап (шкільний) Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

З 01 жовтня 2018 року у школі стартував І етап (шкільний) Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 2018/2019 навчального року.
28 вер. 2018

Лекція від представника Фонду допомоги вагітним "Відносини між чоловіком та жінкою"

Сьогодні, 28 вересня 2018 року, представник Фонду допомоги вагітним провела учням 8-10-х класів першу з одинадцяти лецій на тему "Відносини між чоловіком та жінкою".
20 вер. 2018

Проведення шкільним поліцейським профілактичної бесіди!

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, шкільним офіцером - старшим інспектором ВЗД з особливих доручень Ведмедерею Є.В. та старшим інспектором ВАП УПП в Харківській області Гасановою Д.А. була проведена профілактична бесіда для учнів 4-х класів за темою: "Права та обов'язки".
10 вер. 2018

09.09.2018 День фізичної культури

День фізичної культури
10 вер. 2018

Підручники в електронному варіанті!

Шановні учні, батьки! До вашої уваги сайт, на якому розміщені нові підручники в електронному варіанті.
9 вер. 2018

Участь учнів у заході АВИАfestKharkov-2018!

8 вересня 2018 року учні школи взяли участь у заході АВИАfestKharkov-2018, вже 5-й поспіль. На аеродром «Коротич», крім пілотажної групи Харківського аероклубу, для виступів і демонстрації своєї техніки прилетіли пілоти з усієї України.
3 вер. 2018

Свято "День знань"!

Сьогодні 03 вересня 2018 року у школі відбулося свято "День знань". На святі були присутні: головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Лустенко С.І., помічник депутата Харківського міського голови Новака Олександра Миколайовича, голова батьківської ради школи Туркіашвілі З.А., вчителі, батьки, учні.
29 серп. 2018

Нові підручники в електронному варіанті!

23 серп. 2018

Підняття Державного Прапора!

23 серпня 2018 року на подвір'ї закладу відбулося підняття Державного Прапора.