30 лист. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів школи, які посіли ІІІ місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики: Євсєєв Іван (6-Б клас), Гриньова Анастасія (8-А клас), Суходолов Микита (9-А клас)!
27 лист. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо ученицю 6-Б класу Волколуп Єлизавету, яка посіла ІІ місце, ученицю 7-А класу Майбороду Анастасію, ученицю 8-А класу Сараєву Світлану, які посіли ІІІ місця в ІІ (районному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
23 лист. 2017

Вітаємо!

Вітаємо Царегородцева Дениса, учня 8-Б класу, який посів ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!
22 лист. 2017

Проведення бесіди "Безпечна дорога до школи"!

21 листопада 2017 року інспекторами, лейтенантами поліції ВЗГ УПП у м.Харкові ДПП Ведмецерею Є.В. та Петуховим М.Г. була проведена бесіда за темою "Безпечна дорога до школи".
22 лист. 2017

Вітаємо!

Вітаємо учителя української мови та літератури Хаустову С.Г., яка посіла ІІІ місце в І (районному) етапі всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"!
17 лист. 2017

Участь директора школи у Міжнародному форумі “Вчимося жити разом”, присвяченому мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими потребами!

16 листопада 2017 року директор школи Ткач В.В. взяла участь у Міжнародному форумі “Вчимося жити разом”, присвяченому мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими потребами!
17 лист. 2017

Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»!

17 листопада 2017 року у школі проведено єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»!
16 лист. 2017

Участь практичного психолога школи у спеціалізованому тренінгу для працівників освітньої сфери "Інклюзивний простір. Практичні кроки"!

14-15 листопада 2017 року практичний психолог школи Гапон В.В. брала участь у спеціалізованому тренінгу для працівників освітньої сфери "Інклюзивний простір. Практичні кроки"
14 лист. 2017

Вітаємо!

Вітаємо Бражник Поліну, ученицю 4-Б класу, яка посіла ІІ місце у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
13 лист. 2017

Профілактика наркоманії!

Протягом жовтня-листопада 2017 року у школі за сприяння Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків серед учнів 1-11-х класів проводилися лекції щодо профілактики наркоманії.