19 лют. 2018

Педагоги школи взяли участь у святкуванні Масляної на площі Свободи!

17 квітня 2018 року педагоги школи взяли участь у святкуванні Масляної на площі Свободи!
16 лют. 2018

Семінар-тренінг в межах роботи школи розвитку «Мер міста»!

14 лютого 2018 року учень 8-А класу Тельний Ігор взяв участь у занятті за темою "Креативне місто", яке відбулося в межах роботи школи розвитку «Мер міста»!
13 лют. 2018

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів!

Шановні батьки учнів 1-х класів! Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку, у школі будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 19 по 23 лютого 2018 року.
13 лют. 2018

Запрошуємо батьків до участі у роботі Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

Запрошуємо батьків до участі у роботі Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Відкрито реєстрацію на заняття за темами: Тема 1. «Коли починати статеве виховання дитини». Заняття відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 5 (вул. Свободи, 19/21) о 17.00. Лекційне заняття проводить Ольховська Оксана Анатоліївна, лікар-методист Комунального закладу охорони здоров'я «Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини». Тема 2. «Навчання без примусу та сліз», розрахована для батьків, діти яких навчаються у початкових класах. Заняття відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 165 (вул. Метробудівників, 7, каб. 11, 2-й поверх) о 17.00.
12 лют. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо учениць 4-х класів, які посіли призові місця в районній олімпіаді І ступеня з української мови: Хлистун Софію, яка посіла І місце, Бражник Поліну, яка посіла ІІ місце!
7 лют. 2018

Розпочалася реєстрація на ЗНО!

6 лютого 2018 року розпочато реєстрацію на сайті Українського центру оцінювання якості освіти для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року!
7 лют. 2018

День безпечного Інтернету!

6 лютого 2018 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. У школі вчителем інформатики були проведені уроки з Інтернет-безпеки з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті.
6 лют. 2018

Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»!

02 лютого 2018 року в Харківській гімназії № 172 відбулася церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». Учениця 11-А класу Савченко Валерія отримала сертифікат "Кращий учень навчального закладу".
2 лют. 2018

Участь педагогічних працівників в XV Міжнародній методичній школі-семінарі "Сучасні педагогічні технології в освіті"!

З 31 січня по 02 лютого 2018 року заступник директора з навчально-виховної роботи Бесчетнова О.М., практичний психолог школи Гапон В.В., учитель української мови та літератури Свєчнікова Л.Ю., педагог-організатор Цап О.Є. брали участь у XV Міжнародній методичній школі-семінарі "Сучасні педагогічні технології в освіті".
30 січ. 2018

Засідання Районної батьківської ради!

29 січня 2018 року Туркіашвілі Зінаїда Анатоліївна, голова батьківської ради школи, взяла участь у черговому засіданні Районної батьківської ради на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.