28 груд. 2017

"Новорічні забави" в Харківському державному цирку!

27 грудня 2017 року діти пільгових категорій та обдаровані учні разом з батьками за ініціативи депутата Харківської обласної ради Володимира Скоробагача відвідали Харківський державний цирк "Новорічні забави"!
27 груд. 2017

Новорічна вистава "Головна Тайна Новорічної ночі" для дітей пільгових категорій!

26 грудня 2017 року учні пільгових категорій школи у приміщенні Харківського палацу дитячої та юнацької творчості брали участь у святі - новорічній виставі "Головна Тайна Новорічної ночі".
26 груд. 2017

До уваги! Додаткові соціальні гарантії на проїзд окремим категоріям громадян м. Харкова!

22 груд. 2017

Вручення новорічних подарунків!

22 грудня 2017 року у закладі відбулося вручення новорічних подарунків учням 1-4-х класів від Харківського міського голови Г.А.Кернеса. На святі була присутня методист методичного центру Управління освіти Ліманова О.В.!
18 груд. 2017

Районний мастер-клас для практичних психологів!

15 грудня 2017 року на базі школи відбувся районний майстер-клас для практичних психологів ЗЗСО "Ігрові методи в роботі практичного психолога з розвитку соціальних компетентностей та лідерських якостей", котрий проводила практичний психолог школи Гапон В.В.
15 груд. 2017

Зимові канікули!

Шановні батьки, учні! З 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року відбудуться зимові канікули. План та графік роботи спортивної зали розміщено в розділі "Виховна робота".
15 груд. 2017

Районна науково-практична конференція "Історія та культура Японії від стародавніх часів до сьогодення"!

14 грудня 2017 року учениці школи Гриньова Анастасія (8-А клас), Александрова Маргарита (9-Б клас), Суздальцева Еліна (9-Б клас) взяли участь у районній науково-практичній конференції "Історія та культура Японії від стародавніх часів до сьогодення", що відбулася на базі ХЗОШ № 52.
13 груд. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів школи, які посіли ІІІ місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики: Майборода Анастасія (7-А клас), Шевченко Микита (7-А клас), Царегородцев Денис (8-Б клас), Мартиненко Катерина (11-А клас).
11 груд. 2017

Лист-подяка проректора з НПР Національного аерокосмічного університету "ХАІ"!

Адміністрація Національного аерокосмічного університету "ХАІ" висловила щиру подяку директору школи Ткач В.В. за сприяння в організації проведення Відкритого чемпіонату з інформаційних технологій "Khai-IT Cup", який відбувся за участі школярів 18 листопада 2017 року.
7 груд. 2017

День Збройних сил України!

06 грудня 2017 року в актовій залі школи відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Збройних Сил України!