5 трав. 2023

Проведення турніру для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології»

Факультет програмної інженерії та бізнесу Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» проводить турнір для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології»
4 трав. 2023

Завдання XXIX Всеукраїнського турніру юних хіміків (2023/2024 навчальний рік)

3 трав. 2023

Освітня акція «Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

З нагоди Дня вишиванки, Дня слов'янської писемності тa культури, Вcесвітнього дня культурної різноманітності в iм'я діалогу та розвитку, Міжнародного дня матері та Міжнародного дня сім’ї Департамент освіти Харківської міської ради запрошує долучитися охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, педагогів до освітньої акції «Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців».
3 трав. 2023

НЮУ ім. Я. Мудрого запрошує на навчання

2 трав. 2023

10 - Б клас взяв участь у профорієнтаційної конференції Інституту екології Каразінського унівеситету

10 - Б клас взяв участь у профориєнтаційної конференції Інституту екології Каразінського унівеситету

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року.

Проєкт «СпівДія Ноут»

Національний проєкт «СпівДія Ноут» є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.
1 трав. 2023

4-А та 5-Б класи взяли участь у Конкурсі дитячого малюнку «СВІТ, У ЯКОМУ Я ХОЧУ ЖИТИ!»., давайте вболіваємо за наших дітей!

30 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Учитель початкових класів, Обізна В.В., провела заняття з української літератури для майбутніх першокласників.
30 квіт. 2023

Державний заклад освіти "Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області" запрошує на навчання

Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» – це сучасний навчальний заклад, що готує кваліфікованих конкурентоспроможних спеціалістів будівельної та інших галузей економіки.