18 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками

Вчитель початкових класів, Обізна В.В., провела заняття з української мови для майбутніх першокласників
18 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Психолог школи, Козлова В.В., провела заняття з майбутніми першокласниками.
17 квіт. 2023

Учні 1-А класу відвідали районну бібліотеку.

Вже традиційними стали зустрічі першачків школи № 100 разом з класним керівником Бурцевою О.О. в районній дитячій бібліотеці.
17 квіт. 2023

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Триває прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області у 2023 році здійснюватиметься по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року
16 квіт. 2023

ВЕЛИКДЕНЬ або свято Воскресіння Ісуса Христа

Великдень — одне з найбільших релігійних свят в році.Особливо велике значення православні християни надають останньому тижню Великого посту, що передує Великодню. Саме в цей період починають випікати паски та фарбувати яйця. Учні нашого закладу теж підтримали цю традицію.
15 квіт. 2023

Групи психологічної підтримки для вчителів, практичних психологів

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (17-21.04.2023) на платформі Zoom будуть працювати групи психологічної підтримки для вчителів та практичних психологів.

Арт-терапія від 3-б класу

Класний керівник 3-Б класу , Степанова О.В., продовжує свою арт-терапію, дітям подпбається. На цей раз малювали тукана
14 квіт. 2023

9-б клас відвідав аерокосмічну виставку " Всесвіт знань"

9-б клас відвідав аерокосмічну виставку " Всесвіт знань" щодо Всесвітнього дня авіації та космонавтики. На виставці, яка була проведена Харківським аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського, учень 9-Б класу, Сиротюк Віктор отримав Сертифікат
14 квіт. 2023

9-11 класи взяли участь профілактичних заняттях з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району в рамках програми "Шкільний офіцер поліції" .

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району в рамках програми "Шкільний офіцер поліції" .
13 квіт. 2023

Спортивне свято.

13.04. 2023 року у школі №100 Благодійною організацією "Благодійний фонд "Ми- браття, ми -українці", дитячим баскетбольним клубом м. Харкова Push team за підтримки міського голови І.О. Терехова і Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту було проведено спортивне баскетбольне свято для дітей молодшого шкільного віку.