13 квіт. 2023

Акція "Привітай захисника"

Напередодні Великодня учні 1-5 класів нашої школи взяли участь в акції "Привітай захисника".

9-Б клас взяв участь у Профорієнтаційній зустрічі з представниками ХНУВС

Профорієнтаційна зустріч з представниками ХНУВС
12 квіт. 2023

9-Б клас взяв участь у Онлайн відео конференція з військово-професійної орієнтації шкільної молоді

Онлайн відео конференція з військово-професійної орієнтації шкільної молоді за участю представників навчальних закладів Міністерства Оборони України
12 квіт. 2023

Класний керівник 4-б класу, Обізна В.В., провела виховну годину до Всесвітнього дня Авиації та Космонавтики

Міжнародний день польоту людини в космос. 12 квітня 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін першим з людей здійснив політ в космос і успішно повернувся на Землю.

Вчителі школи завершили вибір підручників та посібників для учнів 5-6-х класів

Вчителі школи завершили вибір підручників та посібників для учнів 5-6-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
11 квіт. 2023

Відгукнулись на пропозицію попрацювати сьогодні на Північній Салтівці.

Сьогодні на Північній Салтівці дружньо попрацювали Алісіа Лагоржевська, Герман Облізіний, Дмитро Слинько, Світлана Залозна, Світлані Хаустова, Тетяна Іщенко. Це справжні Герої овітнього фронту!
11 квіт. 2023

Оn-line урок «Єдиний урок з безпеки» ( 7-8 класи )

Заняття з представниками ВЗНС Київського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області , он-лайн урок «Єдиний урок з безпеки». 7-8 класи
10 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Для майбутніх першокласників було проведено заняття з англійської мови.
10 квіт. 2023

Вітаємо!

Вітаємо, ученицю 9-А класу, Петрушку Вікторію, яка у складі команди з гандболу, посіла друге місце в Гімназіаді Полтавщини!
9 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Було проведено заняття з математики для майбутніх першокласників.