29 квіт. 2023

Профорієнтаційна конференція з Харківським політехнічним коледжем

9-Б клас взяв участь у профорієнтаційної конференції Харківського політехнічного коледжу.
29 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Психолог школи, Козлова В.В., провела заняття з майбутніми першокласниками.
29 квіт. 2023

Посібник для освітян. Як розповідати школярам про мінну безпеку

Посібник розроблений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проєкту популяризації теми мінної просвіти за підтримки Міністерства освіти й науки України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України.
29 квіт. 2023

Навчально-науковий інститут екологї Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує до знайомства

Профорієнтаційний захід
28 квіт. 2023

Зустрич з представниками кіберполіції для учнів 8-11 класів.

захід з представниками кіберполіції для учнів 8-11 класів. Зум-конференція на тему протидії пропаганді агресорові в мережі інтернет.Заняття проводе старший інспектор 1-го сектору (оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій) управління протидії кіберзлочинам в Харківській області ДКП НП України майор поліції Людмила Олександрівна Федорова.
27 квіт. 2023

Онлайн-зустріч з реалізації проєкту «Клас безпеки»

Онлайн-зустріч з реалізації проєкту «Клас безпеки» керівників закладів загальної середньої освіти з представниками Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова
27 квіт. 2023

" Зустріч добрих старих друзів"- ось так можна назвати захід, який з радистю пройшов у 9-А класу.

"Зустріч добрих старих друзів"- ось так можна назвати захід, який з радістю провела класний керівник 9-А класу, Богдан І. В. Діти скучили один за одним, організувались та пішли разом у кінотеатр
26 квіт. 2023

День Чорнобильської трагедії. Виховні годині відбулися у 3-Б, 2-Б, 4-А, 8-А, 10-Б та 5-Б класах

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
25 квіт. 2023

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків

ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ
24 квіт. 2023

Класний керівник 1а класу, Бурцева О.О., провела зустріч у Бібліотеці-філії 3 з представниками організації ЮНІСЕФ

24 квітня 2023 року учні 1а класу зустрілися у Бібліотеці-філії 3 з представниками організації ЮНІСЕФ. Для дітей Київської ЦБС м. Харкова представники організації ЮНІСЕФ провели лекцію з мінної безпеки. Дітки отримали корисну інформацію, а також продемонстрували свою обізнаність, кмітливість та креативність. Всі учасники заходу отримали цікаві подарунки.