26 груд. 2022

Створено чат-бот «Спільно для вчителів» - особистий помічник вчителів у кризовий час

Освітня організація «Навчай для України / Teach For Ukraine» за підтримки ЮНІСЕФ у межах ініціативи «Спільно до навчання» презентувала чат-бот «Спільно для вчителів», створений допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни.
26 груд. 2022

Батьківські збори.

Протягом грудня у закладі освіти класними керівниками були проведені батьківські збори.
25 груд. 2022

Новорічна вистава!

Наближається найулюбленіше свято і дітей, і дорослих - Новий рік. І сьогодні, 25 грудня 2022 року учні нашої школи відвідали театралізовану новорічну виставу на станції метро Університет. Під час свята діти отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.
24 груд. 2022

Районний конкурс малюнків "Стоп насильству!"

Учні школи взяли участь і стали переможцями у районному конкурсі малюнків "Стоп насильству!".
23 груд. 2022

За допомогою вчителя образотворчого мистецьтва, Древи Ольги Валентинівни, учні нашої школи взяли участь в районному конкурсі творчих робіт "Зимовий вернісаж"

Голосуємо до 26 грудня за посиланням: https://padlet.com/centrosvitth/qq1qc23krt7ypd29 Дякуємо за підтримку!
22 груд. 2022

У нашому закладі освіти (формат Oneline) пройшли заняття районної школи"Лідер". Київського р-ну, куратор Ольга Анатоліївна

У конференції брали участь члени шкільного самоврядування з 9-А класу.
21 груд. 2022

Отримання наборів канцтоварів.

Діти, які мають високі досягнення у навчанні, отримали рюкзаки з канцтоварами, від міжнародгної організації UNICEF
20 груд. 2022

У 1-А класі перед уроками проходять зустрічі-привітання з учителем

Вчитель 1-А класу, Бурцева О.О., з початку уроку проводить з учнями свого класу зустріч-привітання. Під час ранкової розмови діти налаштовуються на позитивний лад, обговорюють план роботи
19 груд. 2022

Новорічні подарунки від Харківського міського голови.

Новорічні подарунки дітям на свята – основний атрибут зимових святкувань. Це ж улюблені сюрпризи, які діти чекають з нетерпінням цілий рік. Традиція дарувати малюкам гостинці на День святого Миколая, Різдво і Новий рік вже давно вкоренилася в нашій свідомості. Сьогодні учні нашої школи, отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Теріхова.
19 груд. 2022

День святого Миколая

День святого Миколая 19 грудня — це щире і добре свято, коли не просто знаходять подарунки під подушкою, а й занурюються в казкову і чарівну атмосферу свята. Напевно, у кожного з нас залишаються тільки приємні спогади про цей знаменний день.