30 груд. 2022

Вітаємо! Переможеця Новорічної олімпіади "Еврика - 2023" . ЧИЧУРИНА ЗЛАТА, 3-А клас. Вчитель Сотникова С.В.

Переможеця Новорічної олімпіади "Еврика -2023". ЧИЧУРИНА ЗЛАТА, 3-А клас! Вчитель Сотникова С.В.
30 груд. 2022

До уваги учасників освітнього процесу!

Канікули!

Безпечні канікули.

Виховні години, бесіди щодо запобігання нещасних випадків під час канікул.

Новорічна класна година у 8-А класі

29 груд. 2022

Святкові виховні заходи, новорічні вікторини.

Святкові класні години. Теплі позитивні зустрічі з класними керівниками.

Профорієнтаційний захід

Профорієнтаційний захід, який проводить університет внутрішніх справ. Відбувся 29.12.2022 о 12.00. Взяли участь учні 10-11 класів закладу освіти.
28 груд. 2022

Святковий урок у 7-б класі з англійської мови

Учитель англійської мови, Лаптій О.В., провела цікавий святковий урок для учнів 7-Б класу.
28 груд. 2022

Освітній онлайн-курс "Життєстійкість молоді в умовах криз"

На платформі "Prometheus" доступний безкоштовний новий освітній онлайн-курс "Життєстійкість молоді в умовах криз".
27 груд. 2022

Учителям, які впроваджують реформу НУШ, пропонують скористатись конструктором навчальних планів і програм

Проєктом «Навчаємось разом» за підтримки Міністерства освіти і науки, Українського інституту розвитку освіти та команди підтримки реформ МОН, розроблений конструктор навчальних планів і програм аби спростити процес створення навчальних планів і зробити їх унікальними для кожного закладу освіти.
27 груд. 2022

Святковий урок англійської мови.

У 7-А класі було проведено святковий урок англійської мови.