17 січ. 2023

ГРВІ

У сезон загострення вірусних інфекцій нагадуємо про основні правила профілактики захворювань!
16 січ. 2023

Вітаємо!

Губареву Вероніку, ученицю 8-Б класу.
16 січ. 2023

Вітаємо!

Семенець Дар’ю, ученицю 9-Б класу.
15 січ. 2023

Оголошення!!! До уваги учасників освітнього процесу.

До уваги учасників освітнього процесу. З 16.01.2023 розпочинаються заняття, після канікул, освітній процес буде здійснюватись за розкладом чисельника.
14 січ. 2023

Групи психологічної підтримки для вчителів, практичних психологів та батьків.

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (16-20.01.2023) на платформі Zoom будуть працювати групи психологічної підтримки для вчителів, практичних психологів та батьків.
13 січ. 2023

ВІТАЄМО! В Україні сьогодні відзначають переддень Старого Нового року.

За стародавніми віруваннями, Меланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про прийдешні свята та справити гостини, які в народі так і називають — гостини Меланки.
12 січ. 2023

Вікторина "Зимові канікули з Плітехом. Вікторини в Kahoot"

З 3 по 13 січня 2023 року у нашому закладі освіти відбулася вікторина, у ній взяв участь 9-А клас
11 січ. 2023

Міжнародний день «Дякую»

Сьогодні чудове свято. Це свято можна без перебільшення назвати однією з найбільш «ввічливих» дат у році. Слова подяки мають магічні властивості — з їх допомогою люди дарують один одному радість, висловлюють увагу і передають позитивні емоції. Без них наше життя стало б сірим і похмурим. Також в цей день всі бажають один одному не тільки «гарного дня», а й просто сказали «дякую». Дякують за рідні посмішки, спасибі за щоденну допомогу, спасибі за любов і увагу, які нам дарують кожен день рідні та близькі люди. Посміхатися в рідні очі і дякувати, просто за те, що вони є.
10 січ. 2023

Молоді пропонують долучитися до курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO»

Підлітків та молодь від 14 до 25 років, що ведуть активний спосіб життя та прагнуть змінювати свій мікросвіт завдяки соціально важливим проєктам, волонтерству та громадській діяльності, запрошують приєднатися до освітнього курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO».
9 січ. 2023

Увага!

Інформація про Зимовий MriyDiy Project Camp для дітей та молоді від 10 до 16 років!