8 січ. 2023

«Навички для успішного життя»: освітня ініціатива для учнів 6-11 класів

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та провідними українськими дистанційними школами запустили нову освітню ініціативу «Навички для успішного життя» для учнів 12-17 років. Завдяки участі в Проєкті школярі отримають нових друзів, а також корисні знання, які знадобляться їм протягом всього життя.
7 січ. 2023

Вітаємо! 7 січня, за юліанським календарем святкується Різдво Христове.

Це свято входить до числа дванадесятих свят. Різдво Христове вважається другим за величиною святом після Великодня. В народі кажуть: як проведеш Різдво, таким і буде весь майбутній рік.Свято встановлено на честь появи на світ Ісуса Христа, народженого від Діви Марії. Перед цим віряни проходять 40-денний різдвяний піст.
6 січ. 2023

З Різдвяним Святвечором

Хай різдвяна добра казка Подарує тепло й ласку, Хай різдвяні світлі зорі Знищать смуток весь і горе! Щастя, радість і добро Хай несе до вас Різдво!
5 січ. 2023

Групи психологічної підтримки для підлітків та вчителів.

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (09-13.01.2023) на платформі Zoom будуть працювати групи психологічної підтримки для підлітків та вчителів.
4 січ. 2023

Конференція А.Савицького, учня 9-Б класу, (є запис) на тему медіаграмотності для учнів 8-9 класів

Артур Савицький, під керівництвом Д. М. Несміяна, провів конференцію (є запис) на тему медіаграмотності
3 січ. 2023

Змагання з гандболу.

Учениця 9-А класу, Петрушка Вікторія, взяла участь у дружніх змаганнях з гандболу.
2 січ. 2023

Вітаємо! Васильєва Кіра, 9-б клас, шахи (Німеччина)

Головний турнір - міні турніри. Перший турнір у м. Крефельд (1 місце), другий турнір - м. Менхенгладбахе (2 місце). Третій турнір - м.Крефельде (2 місце) та останній у м.Ісумі (3 місце). У м. Крененбурзі - півфінал (3 місце).
1 січ. 2023

З НОВИМ 2023 РОКОМ !

У 2023 році - всім нам перемоги, натхнення та міці, щоб відбудовувати та покращувати нашу рідну Україну! Хай ніколи не згасає у серці любов, а жага робити світ та життя кращими лише збільшується! Веселих свят, мирного неба! https://t.me/khsc100/57 https://www.facebook.com/100062498745370/videos/1399015290631079?idorvanity=782193085600981
31 груд. 2022

Вітання начальника Управління освіти Вєдяєвої Олени Володимирівни з Новим роком

Шановні освітяни, батьки та діти!
30 груд. 2022

ВІТАЄМО! Валерій Паша 11-А клас, 2 місце. Бразильске Джиу-Джитсу. Змагання між клубами Харкова

Паша Валерій. Бразильске Джиу-Джитсу. 2 місце. Змагання між клубами Харкова