31 бер. 2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Можливість вступати до закладів вищої освіти України
23 лют. 2022

Щорічне моніторингове дослідження "Безпека та довіра"!

Харківським національним університетом внутрішніх справ у межах комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 рокиреалізується черговий етап щорічного моніторингового дослідження «Безпека та довіра».
22 лют. 2022

Міжнародний День рідної мови!

21 лютого - Міжнародний День рідної мови, день, який відзначають щороку, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.
21 лют. 2022

Районний майстер-клас учителя біології!

17 лютого 2022 року в режимі Zoom-конференції проведено районний майстер-клас учителя біології Павленко Оксани Миколаївни.
18 лют. 2022

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.
18 лют. 2022

17 – 18 лютого 2022 року Всеукраїнський урок з медіаграмотності!

Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського. Всеукраїнський урок з медіаграмотності було презентовано під час пресконференції 17 лютого.
17 лют. 2022

Районний майстер-клас учителя географії!

16 лютого 2022 року в режимі Zoom-конференції проведено районний майстер-клас учителя географії закладу Китиченка Сергія Олександровича.
16 лют. 2022

Відзначення нового державного свята - Дня єднання!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято - День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави.
16 лют. 2022

День єднання

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску
15 лют. 2022

Нагородження!

Дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації нагороджено Гребенікову Анастасію, ученицю 6-Б класу, за участь у VІ Обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України (секція: екологія).