1 лют. 2022

Прийняття заяв до 1-х класів 2022/2023 навчального року!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Повідомляємо, що визначено дату прийняття заяв до 1-х класів 2022/2023 навчального року - 11 квітня 2022 року.
31 січ. 2022

Дистанційне навчання у 5-11 класах шкіл міста Харкова поки що не вводитиметься!

На позачерговому засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про те, що дистанційне навчання у 5-11 класах шкіл міста Харкова поки що не вводитиметься.
28 січ. 2022

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів більшовицький наступ на Київ було зупинено на чотири дні, що дало змогу укласти Брестський мир між Українською Народною Республікою і державами Четверного союзу.
27 січ. 2022

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голохосту

Виховна година у 8-б класі щодо цього страшнішого і нелюдського явища, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!
26 січ. 2022

Зустріч з Крицьким Д.М., деканом І факультету Харківського аерокосмічного університету ім.

Декан І факультету ХАИ, Крицький Д.М. розповів учням 11 класу про напрямки роботи факультету, вимоги при вступі, переваги даного вишу
26 січ. 2022

Нові підручники для учнів 9-х класів

Завершився вибір підручників для учнів 9-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Нові підручники будуть надруковані з усіх навчальних предметів.
25 січ. 2022

Вітаємо!

Вітаємо Тугая Микиту, Тугай Поліну, Юсковця Ярослава, Васильєву Кіру, Пазич Крістіну, які посілі І місце в турнірі Золотої ліги у Всеукраїнській шкільній шаховій лізі.
24 січ. 2022

Участь педагогів закладу в проєкті «Professional Development»!

21 січня 2022 року педагогічні працівники закладу взяли участь у проєкті «Professional Development» за темою "Особливості впровадження інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти". Автор Калініна Т.С. - кандидат психологічних наук, доцент кафедри корекційної освіти та спеціальної психології.
21 січ. 2022

Батьківські збори в 11-А класі!

20 січня відбулися батьківські збори в 11-А класі. З метою агітаційної роботи щодо вступу до ВВНЗ на збори був запрошений начальник відділу призову Київського РТЦК та СП м.Харкова Фоміних Антон Володимирович.
21 січ. 2022

21 січня - Міжнародний день обіймів.

21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш ніжних і найтепліших свят – Міжнародний день обіймів. Свято з’явилося в 70-роках XX століття, сформувавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді.