21 січ. 2022

22 січня - День Соборності України!

День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
20 січ. 2022

Екскурсія до Харківського планетарію!

Учні початкової школи відвідали Харківський планетарій.
19 січ. 2022

18 січня - Всесвітній день сніговика.

В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. А ось християнська легенда говорить про те, що сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. І наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому, коли зі снігу ліпили маленького сніговичка, йому шепотіли свої сокровенні бажання.
18 січ. 2022

Нарада з питання організації харчування у закладах загальної середньої освіти району!

17 січня 2021 року заступник директора з навчально-виховної роботи, відповідальна за організацію харчування в закладі, та сестра медична школи взяли участь у нараді з питання організації харчування.
17 січ. 2022

Участь у олімпіаді з фізики!

15 січня 2022 року учениця 9-А класу Мігура А. взяла участь у ІІ (міському в м. Харкові) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
17 січ. 2022

День дитячих винаходів!

17 січня у світі відзначають День дитячих винаходів. Цей день присвячений усім дітям-винахідникам, без яких ми сьогодні не знали б, наприклад, що таке водні лижі, хутряні навушники, плавальні ласти і багато інших речей, які стали вже звичними для нас.
14 січ. 2022

Свято Маланки та Василя в закладі!

13 січня відзначається свято Маланки або Щедрий вечір, який ще називають Василів вечір, а 14 січня – Василія та Старий Новий рік. Учні 6-А класу влаштували чудове свято. Діти з задоволенням наспівували щедрівки.
13 січ. 2022

Вітаємо!

Вітаємо Степанову А., ученицю 9-А класу, яка посіла ІІ місце в конкурсі творчих робіт "Грецькі нариси".
12 січ. 2022

Участь в онлайн-семінарі «Про співпрацю закладів освіти з Харківським ІРЦ щодо встановлення рівнів підтримки особам з особливими освітніми потребами»!

12 січня 2022 року директор школи Ткач В.В. та заступники з навчально-виховної роботи Полєхіна О.М. та Бесчетнова О.М. взяли участь в онлайн-семінарі «Про співпрацю закладів освіти з Харківським ІРЦ щодо встановлення рівнів підтримки особам з особливими освітніми потребами».
11 січ. 2022

11 січня відзначається Міжнародний день «дякую»

Свято, яке було започатковане з ініціативи ЮНЕСКО та ООН і покликане нагадати людям про цінність хороших манер. В Україні це свято відзначають із 2008 року.