14 лют. 2022

День святого Валентина

День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих.
11 лют. 2022

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів!

Шановні батьки! Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 14 по 20 лютого 2022 року.
10 лют. 2022

Отримання методичних посібників для вчителів від видавництва "Ранок"!

10 лютого 2022 року школа отримала від видавництва «Ранок» навчально-методичні посібники для вчителів початкової школи.
9 лют. 2022

“Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету”.

Під час флешмобу реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Захід відбувався в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.
8 лют. 2022

День безпечного інтернету. Виховна година у 3-Б класі

9 лютого 2022 року відзначається 18-й День безпечного Інтернету. Зміцнення та захист прав дітей в цифровому середовищі та забезпечення їх безпеки в Інтернеті - це основа діяльності Відділу з прав дитини Ради Європи.
7 лют. 2022

Освітньо-профорієнтаційний захід Beketov Open Space!

Шановні учасники освітнього процесу! інформуємо, що з 08.02.2022 по 12.02.2022 проходитиме Освітньо-профорієнтаційний захід Beketov Open Space.
3 лют. 2022

Шкільними офіцерами поліції Буренко О.В. та Ченським Д.Г. були проведені профілактичні заняття

03.02.2022 шкільними офіцерами поліції Буренко О.В. та Ченським Д. Г. були проведені профілактичні заняття (згідно з графіком) для учнів 8-9 класів на теми: "Відповідальність підлітків до порушень закону. Дії у випадку, коли тебе затримала поліція. Причини правопорушення серед підлітків та їх попередження. Попередження вживання наркотиків. Протидії булінгу в дітячому середовищі. Безпека при самостійному пересуванню містом".
2 лют. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2022 року.
2 лют. 2022

Вітаємо Ярослава Люшню (11 клас) з перемогою!

У неділю відбувся фінал конкурсу з 3D-моделювання «3D Challenge» у науковому парку «Синергія». Серед 60 робіт було обрано 10 найкращих, автори яких розповідали про свої роботи та етапи їх створення. Одним з фіналістів, що посів перше місце, став учень 11-А класу Ярослав Люшня.
2 лют. 2022

Реєстрація на основну сесію ЗНО-2022!

1 лютого 2022 року, розпочалась реєстрація на основну сесію ЗНО-2022, яка триватиме до 1 березня 2022 року. Перереєстрація триватиме з 01 лютого до 09 березня 2022 року (після отримання Сертифіката).