17 трав. 2024

Зустріч здобувачів освіти з офіцером поліції.

17 травня. Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району .розглянули питання правил для пішоходів. А саме, види пішохідних переходів (надзуваний, наземний, підземний), види сфетофорів. Діти задавали багато важливих питань, а саме, вік, при якому вже можна сидіти на першому сидінні, поряд з водієм тощо
16 трав. 2024

Здобувачі освіти ліцею №100 Богданова Каміла і Залозна Даша взяли участь у черговому засіданні школи "Лідер" Київського р-ну, куратор Ольга Анатоліївн В День вишиванки учасникі одягнули вишиванку.

16 трав. 2024

Класний керівник Карпинська Г.П. провела в 6-А класі виховну годину "Булінг. Що робити, якщо..."

Класний керівник 6-А класу Карпинська Г.П. провела класну виховну годину щодо попередження булінгу у класі
16 трав. 2024

Класний керівник 5-Б класу Обізна В.В. провела бесіду і створили за допомогою ШІ власні вишиванки.

16 трав. 2024

Класний керівник 6-А класу Крпинська Г.П. провела виховну годину щодо Дня вишиванки. Учні приготували руханку, взяли участь у Всеукраїнської руханці до Дня вишиванки "Дякуємо ЗСУ". Діти отримали грамоти та дипломи.

Вчитель 3-А класу Полєхіна О.М. провела виховну годину щодо Дня вишиванки

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ з учнями 1-А класу

Сьогодні ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. Учні 1-А класу стали учасниками Дня Вишиванки. Познайомилися з історією свята, заспівали пісні, намалювали Вишиванки.

Класний керівник 5-а класу провела виховну годину щодо міжнародного дня сім'ї

Класний керівник 5-а класу провела виховну годину щодо міжнародного дня сім'ї. Перглядали свій фільм, обговорювали важливі питання щодо відношення до сучасної сім'ї
15 трав. 2024

Вчитель 2-А класу ХЛ №100 Бурцева О.О. провела виховну годину щодо Міжнародного дня сім'ї

У 2-а класі ліцею №100 до Дня сім'ї проведена бесіда під час ранкової зустрічі . Діти дивилися фільм, а потім обговорювали це відео.
15 трав. 2024

15 травня в ліцеї №100 для 8-11 класів Шкільний офіцер пліції Ченський Дмитро провів бесіду з приводу правил поведінки пішоходів для їхньої безпеки на дорозі. Торкнулися павил переходу через дорогу, виходу з транспорту, а також торкнулися правил поведінки для велосипедистів. Учні дуже брали активну участь в обговоренні цих важливих питань.для їхньої безпеки на дорозі. Торкнулися павил переходу через дорогу, виходу з транспорту, а також торкнулися правил поведінки для велосипедистів. Учні дуже брали активну участь в обговоренні цих важливих питань.