24 груд. 2021

23 грудня- Свято Новорічної ялинки - 2022

Діти пільгових категорій брали участь у культпоході на свято Новорічної ялинки до Харківського Муніціпального культурного центру ( вул. Плеханівська,77)
23 груд. 2021

Новорічна вистава "Зимова пісня" для дітей пільгових категорій!

22.12.2021 діти пільгових категорій на базі Харківського міського палацу дитячої та юнацької творчості дивилися новорічну виставу "Зимова пісня". Після свята учні отримали солодкі подарунки.
22 груд. 2021

Новорічна вистава для учнів 3-4-х класів!

Сьогодні для учнів 3-4-х класів були проведені новорічні вистави, під час яких вони отримали в подарунок від Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича солодощі!
21 груд. 2021

Новорічна вистава для учнів 1-2-х класів!

Сьогодні для учнів 1-2-х класів були проведені новорічні вистави, під час яких вони отримали в подарунок від Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича солодощі!
20 груд. 2021

Нагородження переможниці міського конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп класики"!

Мігуру А., ученицю 9-А класу, нагороджено дипломом Департаменту освіти Харківської міської ради за перемогу в міському конкурсі буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп класики" в номінації "За передавання атмосферності художнього твору".
17 груд. 2021

19 грудня відкриття головної новорічної ялинки Харкова!

Шановні освітяни, учні та батьки! Запрошуємо на відкриття головної новорічної ялинки Харкова, яке відбудеться 19 грудня на площі Свободи о 17.00 годині.
16 груд. 2021

Адаптивний карантин продовжено до 31 березня 2022 року!

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.
15 груд. 2021

Онлайн-зустріч «Особливості вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ 2022 року»!

15 грудня директор школи Ткач В.В. та учні 10-А класу взяли участь в онлайн-зустрічі «Особливості вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ 2022 року».
14 груд. 2021

Участь у Всеукраїнській благодійній акції!

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка нагороджена Грамотою за участь у Всеукраїнській благодійній акції "Монетки дітям".
13 груд. 2021

Зустрічі учнів 5-9 класів зі шкільними офіцерами поліції Буренко О.В. та Ченським Д. Г.

Були проведені зустрічі учнів 5-9 класів зі шкільними офіцерами поліції щодо правил поведінки під час зимових канікул.