2 бер. 2021

Онлайн-заняття районної школи "Лідер"!

26 лютого 2021 року лідер учнівського самоврядування закладу Топунова К. взяла участь у черговому онлайн-занятті районної школи "Лідер".
1 бер. 2021

Участь у міському інтерактивному квесті знавців інформатики «IT Adventures»!

25 лютого 2021 року учні 6-7-х класів взяли участь у міському інтерактивному квесті знавців інформатики «IT Adventures» з метою популяризації та поглиблення знань з інформатики, розвитку алгоритмічного мислення.
24 лют. 2021

Про введення адаптивного карантину на території України!

З 24 лютого по 30 квітня 2021 року на всій території України починає діяти адаптивний карантин. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджені нові обмежувальні протиепідемічні заходи. У місті Харкові та Харківській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.
23 лют. 2021

Уроки в 1-2-х класах, присвячені захисту дітей у цифровому середовищі!

22 лютого 2021 року на виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини в 1-2-х класах учителями початкової школи проведено уроки, присвячені захисту дітей у цифровому середовищі.
20 лют. 2021

Вшанування щодо Дня Героїв Небесної Сотні!

19 лютого 2021 року у школі проходило вшанування щодо Дня Героїв Небесної Сотні. Учні закладу робили ангелят. Після виховних годин розміщували на дерево, як символ Пам'яті загиблим.
18 лют. 2021

Зустріч зі шкільним офіцером поліції!

17 лютого 2021 року лейтенант поліції Черкашин Данило Михайлович, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, провів бесіду з учнями 7-х класів про небезпеку булінга.
16 лют. 2021

Отримання від видавництва «Ранок» підручників для учнів 6-х класів!

15 лютого 2021 року заклад отримав від видавництва «Ранок» підручники для учнів 6-х класів.
11 лют. 2021

День Безпечного Інтернету!

09 лютого 2021 року з нагоди Дня Безпечного Інтернету було проведено уроки, під час яких учні дізналися про найголовніші небезпеки, які можуть чекати їх в інтернеті.
9 лют. 2021

Про вибір та замовлення підручників для учнів 4 класу!

Педагогічною радою закладу було вибрано та замовлено підручники для учнів 4 класу.
8 лют. 2021

Онлайн-проєкт "Слухай" для підготовки до ЗНО!

Міністерство освіти і науки України підтримало освітній проєкт «Слухай» команди Міністерства цифрової трансформації України, який допоможе учням випускних класів готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання в будь-який час.