5 квіт. 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

05 квітня 2021 року розпочато прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік.
4 квіт. 2021

УВАГА! Учні 5-11-х класів з понеділка навчаються дистанційно!

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах, а учні 5-11-х класів навчатимуться за дистанційною формою навчання у зв'язку з високим рівнем захворюваності.
4 квіт. 2021

Датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року!

Наказом Департаменту освіти Харківської міської ради датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року. Першочергово, у першу хвилю, зараховуються до 1 класу діти, які мають право першочергового зарахування. Підстави для першочергового зарахування можуть бути такі: - дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документів (які саме документи можуть бути надані — нижче); - рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються у цьому закладі освіти; - діти співробітників цього закладу освіти; - діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.
2 квіт. 2021

Профілактичний огляд після весняних канікул!

Шановні учні, батьки! Повідомляємо, що з 05 по 07 квітня відбудеться профілактичний медичний огляд після весняних канікул.
1 квіт. 2021

Проведення онлайн-опитування!

Шановні батьки учнів чи осіб, які їх замінюють, учителі! На виконання листів КВНЗ ХАНО від 24.03.2021 № 178 та Інституту модернізації змісту освіти від 12.03.2021 № 221/10-581 просимо взяти участь в опитуванні.
31 бер. 2021

Приведення до належного стану території закладу у весняний період!

31 березня 2021 року розпочалася робота з приведення до належного стану території школи у весняний період.
30 бер. 2021

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Управління освіти!

30 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради у режимі онлайн на платформі Zoom.
29 бер. 2021

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок "Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн"!

Учитель української мови та літератури Морозова В.О. 26 березня 2021 року взяла участь у Всеукраїнському відкритому онлайн-урок "Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн".
26 бер. 2021

Весняні канікули продовжено по 4 квітня!

Весняні канікули в закладах загальної середньої освіти Київського району міста Харкова продовжені по 4 квітня. Учні молодшої школи повернуться до звичайних занять у класах 5 квітня 2021 року. Якою буде форма навчання учнів 5-11 класів, залежатиме від епідеміологічної ситуації.
25 бер. 2021

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення для участі у тестуванні!

Учні 11-А класу отримали запрошення для участі у тестуванні. Електронні запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для входу до особистого кабінету учасника пробного ЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані від регіонального центру.