30 квіт. 2021

Олімпійська декада!

Протягом квітня 2021 року у закладі була проведена наступна олімпійська декада: уроки (онлайн) «Історія олімпійських ігор" , «Олімпійські цінності», «Українські олімпійці»; футбольний челендж онлайн в Ютубі серед учнів 5-11-х класів.
29 квіт. 2021

Заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

27 квітня 2021 року Горбенко Н.В., заступник голови "Об'єднання батьків учнів", взяла участь у занятті районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття проходило у режимі онлайн на платформі ZOOM. Зустріч провела голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна.
28 квіт. 2021

Учнів 11-х класів звільнено від проходження ДПА в 2020/2021 навчальному році!

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
27 квіт. 2021

"Не пали траву - це домівка усього живого!"

У рамках тижня протипожежної безпеки "Пожежі краще запобігти" у 1-А класі була проведена виховна година на тему "Не пали траву - це домівка усього живого!"
26 квіт. 2021

День пам'яті про Чорнобильську катастрофу!

Чорнобиль. Скільки болю і страждань в цьому слові... Ранок 26 квітня 1986 року раз і назавжди змінив світ. Так... Саме увесь світ, а не лише Україну. Про наслідки Чорнобильської катастрофи можна говорити довго, однак світ все ж пам'ятає про неї. Це підкреслюється не лише відзнятими фільмами і серіалами, написаними книгами та спорудженими пам'ятниками, але й свіжими квітами біля меморіалів жертв та ліквідаторів аварії, які кожного року 26 квітня з'являються у їх підніжжя. 8 грудня 2016 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про відзначення міжнародного дня пам'яті аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
23 квіт. 2021

Всесвітній день Землі!

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. У 6-А та 7-Б класах вчителем біології Павленко О.М. було проведено урок і класну годину, присвячені цьому дню.
22 квіт. 2021

Конкурс дитячих малюнків

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на пожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти"
21 квіт. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Крицьку Ніку, ученицю 5-Б класу, яка посіла ІІ місце в районному конкурсі «Юні дарування» (номінація «Вокалісти» у віковій категорії «5-7-мі класи»).
20 квіт. 2021

Онлайн урок

Онлайн урок "Екологія" у рамках проєкту "Харків пам'ятає CHORNOBLE"!
19 квіт. 2021

Прибирання території на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківської!

17 квітня 2021 року працівники школи 100 долучилися до прибирання території на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківської разом із заступником голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Харківської міської ради Івлєвим Володимиром Вікторовичем та іншими закладами.