23 бер. 2021

Продовження навчання в ІПО Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди у 2021! році

Шановні батьки, випускники! Якшо у вас є бажання отримати вищу освіту у сфері управління та менеджметнту освіти, то є можливість продовжити навчання в Інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди у 2021 році.
22 бер. 2021

Всесвітній день людини з синдромом Дауна!

19 березня 2021 року в закладі відбулиця заходи напередодні 21 березня - Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна. Учні закладу прийшли у різноколярових шкарпетках. У 1- А, 1-Б, 2-А, 4-Б классах проводились класні часи щодо Дня людини з синдромом Дауна.
18 бер. 2021

З 22 березня по 1 квітня запроваджено канікули

З 22 березня по 1 квітня 2021 року для учнів 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти запроваджено канікули.Заклади дошкільної освіти продовжують працювати.
18 бер. 2021

Про вибір та замовлення підручників для учнів 8 класу та 4 класу з математики!

На засіданні педагогічної ради здійснено вибір та замовлення підручників для учнів 8 класу та 4 класу з математики, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних).
15 бер. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Кушнаренко Марію, ученицю 10-А класу, яка посіла І місце в районному турі міського конкурсу «Учень року – 2021».
13 бер. 2021

Виставка учнівських творчих робіт «Пожежі краще запобігти»!

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти», який проводився серед учнів 6-17 років. Роботи наших учениць направлено для участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу.
12 бер. 2021

День народження А.С.Макаренка!

11 березня 2021 року педагоги школи в рамках святкування Дня народження А.С.Макаренка взяли участь в онлайн ХХ Міжнародній науково-практичній конференції "Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя"Макаренківська традиція і місія нової української школи".
9 бер. 2021

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників, запрошуємо взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року.
8 бер. 2021

Привітання зі святом 8 Березня!

Учні школи привітали зі святом 8 Березня чарівних жінок.
5 бер. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Власова Олександра, учня 11-А класу, з присвоєнням звання "майстер спорту з плавання".