16 квіт. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Валежну Анастасію, ученицю 2-А класу, яка стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» в номінації «Художня творчість».
15 квіт. 2021

Онлайн уроки "Ядерна фізика" та "Хімія" у рамках проєкту "Харків пам'ятає CHORNOBLE"!

13 квітня 2021 року учні 10-А класу взяли участь в онлайн уроці "Ядерна фізика", а 9-А, 9-Б та 8-Б класи 15 квітня в - "Хімія" у рамках проєкту "Харків пам'ятає CHORNOBLE".
14 квіт. 2021

Учнів 11-х класів звільнено від проходження ДПА в 2020/2021 навчальному році!

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.
13 квіт. 2021

Щодо роботи секцій, гуртків, стадіонів в червоній зоні!

Позашкільні установи в червоній зоні ОЧНО НЕ ПРАЦЮЮТЬ. Будь-які індивідуальні заняття в загальноосвітніх школах з учнями 5-11-х класів в червоній зоні заборонені!
12 квіт. 2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання!

Учні 11-А класу взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова!

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження. Учні 5-11-х класів продовжують навчання за дистанційною формою. Заняття учнів початкової школи та діяльність закладів дошкільної освіти проводяться з суворим дотриманням протиепідемічних заходів.
9 квіт. 2021

Ухвалено нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти!

Кабінет Міністрів України ухвалив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
8 квіт. 2021

Онлайн урок "Енергетика"!

08 квітня 2021 року учні 10-А класу взяли участь в онлайн уроці "Енергетика" у рамках проєкту "Харків пам'ятає CHORNOBLE".
7 квіт. 2021

Онлайн урок "Історія та сучасні виклики"!

06 квітня 2021 року учні 8-А та 8-Б класів взяли участь в онлайн уроці "Історія та сучасні виклики" у рамках проєкту "Харків пам'ятає CHORNOBLE".
6 квіт. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Кушнаренко М., ученицю 10-А класу, з перемогою у міському конкурсі "Учень року - 2021" у номінації "Творча особистість року".