27 бер. 2020

Карантин продовжено до 24 квітня!

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня. Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину.
25 бер. 2020

Електронна система зарахування дітей до першого класу!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Повідомляємо, що в рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розроблено та підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org». (https://school.isuo.org/#map1) Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.
25 бер. 2020

Шановні учасники освітнього процесу!

У головному розділі "Для учнів. Дистанційне навчання. Он-лайн консультації для учнів" розміщено онлайн-продукти для навчання і розвитку школярів.
23 бер. 2020

Шановні учасники освітнього процесу!

Шановні учасники освітнього процесу. З 23.03.2020 по 29.03.2020 у відповідності до навчального плану у закладі освіти весняні канікули. У зв'язку з цим завдання для дистанційного навчання учнів розміщуватися не будуть.
20 бер. 2020

Оголошення! Он-лайн консультації!

Шановні учні та батьки. У зв'язку з карантином освітній процес у нашому закладі здійснюється з елементами технологій дистанційного навчання. Графік он-лайн консультацій вчителів додано у розділі "Для учнів. Дистанційне навчання" створено сторінку "Он-лайн консультації для учнів". http://school100.klasna.com/uk/site/onlain-konsultatsiyi-dlya.html Дистанційні завдання для учнів http://school100.klasna.com/uk/site/onlain-konsultatsiyi-dlya.html
19 бер. 2020

Опубліковано Закон України "Про повну загальну середню освіту"!

18 березня 2020 року набув чинності Закон України № 463-IX «Про повну загальну середню освіту».
17 бер. 2020

Перенесення пробного ЗНО та інших заходів на базі закладів освіти!

В Україні змінені дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти. Тестування з української мови і літератури відбудеться 4 квітня 2020 року. Тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року. Увага! Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають повторно видрукувати запрошення-перепустки. Також на виконання розпорядження Харківського міського голови призупинено проведення та участь у масових заходах освітнього, спортивного та мистецько-розважального характеру в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спртакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів тощо.
13 бер. 2020

Інформаця щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання!

На сайті функціонує інформаційна сторінка щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
12 бер. 2020

Карантин!

Шановні учні, батьки! Повідомляємо, що з 13 березня по 3 квітня 2020 року запроваджено карантин. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Навчання з усіх предметів буде здійснюватися дистанційно.
9 бер. 2020

Всеукраїнська акція "Happy мяу"!

До Міжнародного дня котів класні колективи школи долучилися до Всеукраїнської акції "Happy мяу". Наші маленькі друзі отримали 120 кг різноманітного корму, а головне - відчули людську доброту і турботу! Класи, які взяли найбільш активну участь, були відмічені грамотами і подяками Центру поводження з тваринами.