13 лют. 2024

Акція "Роби Добро"

9-Б клас прийняв участь в акції" Роби Добро"( збір смаколиків для воїнів ЗСУ).
13 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе"

10-Б клас взяв участь у марафоні "Добро починається з тебе"
12 лют. 2024

Завдання ХV міського турніру юних правознавців (2023/2024 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХV міського турніру юних правознавців для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти, проведення якого планується в березні.
12 лют. 2024

Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup-2024»

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна запрошує старшокласників шкіл і ліцеїв до участі у ІІ Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2024). Метою проведення Турніру є підвищення фінансової грамотності учнівської та студентської молоді, налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва між навчальними закладами середньої та вищої освіти.
11 лют. 2024

Молодь запрошують долучитися до інноваційної програми UPSHIFT

Команди підлітків і молоді від 14 до 24 років запрошують створити власні проєкти, присвячені STEM-освіті, й отримати фінансування на їх втілення в межах програми UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Малої академії наук України.
10 лют. 2024

МОН надало грифи підручникам НУШ для 7 класу

9 лют. 2024

Вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
8 лют. 2024

Здобувачи освіти 1-4 класів ліцею №100 були присутні на занятті з представниками ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області онлайн-уроків «Єдиний урок з безпеки"

На занятті з представниками ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області онлайн-уроків «Єдиний урок з безпеки" діти дізналися про способи гасіння пожежі (у разі неправильного поводження з електроприладами, свічками), а також протипожежні заходи. Діти задавали свої питання. Олександр розповів про правила евакуації під час пожежі. А також звернув увагу на правила поведінки під час ожеледиці, на льоду.
7 лют. 2024

Всесвітній День читання вголос

Учитель 2а класу Бурцева О.О. до Всесвітнього дня читання вголос провела класну годину. Діти відгадували загадки, склали сенкан і прислів'я про книгу та читали разом казки
6 лют. 2024