6 лют. 2024

ЯК ГОВОРИТИ ПРО РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКУ ВІЙНУ В ШКОЛІ: ОСНОВНЕ ПРО ПОСІБНИК ДЛЯ ОСВІТЯН

5 лютого відбулася презентація посібника «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог». Спікери події висвітлили, що саме варто розповідати дітям про війну, на чому акцентувати та які техніки, завдання можна використовувати в розмовах з ними. Детальніше читайте нижче.
5 лют. 2024

Завдання ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців (2023/2024 навчальний рік)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2024 № 4/281-24, у квітні 2024 року в місті Луцьку планується проведення фінального етапу ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. У листі надаються завдання ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців.
4 лют. 2024

Фотоконкурс «Зимові надії - 2024»

За ініціативою лідерів учнівського самоврядування ХЛ № 4 упродовж січня відбувся районний фотоконкурс «Зимові надії- 2024». На конкурс було подано більше 200 учнівських фоторобіт за номінаціями: «Зимовий пейзаж», «Зима у моєму місті», «Зимовий портрет».
3 лют. 2024

7 УРОКІВ ПРО ПСИХОЛОГІЮ ДЛЯ УЧНІВСТВА: ДЛЯ ШКІЛ СТВОРИЛИ ПОСІБНИК

Навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10–14 років)» створили в межах національної антибулінгової програми «Дружній простір». Він містить уроки, що спрямовані на профілактику булінгу й підвищення поінформованості учнів про власний психологічний стан. Посібник можуть використовувати педагоги й фахівці, які працюють з учнями 5–8 класів.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року
1 лют. 2024

Учні 2а класу зустрілися в районній дитячій бібліотеці із працівниками патрульної служби м.Харкова. Взяли участь у цікавому заході щодо безпеки дорожнього руху і патріотичного виховання. Діти виявили свої знання щодо державної символіки України, її традицій. Також продемонстрували досвідченість маленьких пішоходів За активну участь у заході дітлахи отримали гарні подарунки і сфотографувались із представниками поліції
31 січ. 2024

Вітаємо!

Вітаємо команду ліцею з успішною участю у STEM чемпіонаті Харкова з природничо-математичних дисциплін.
30 січ. 2024

Учитель історії Шевцова Є.К. провела годину спілкування до Дня пам'яті Героїв Крут у 8-А, 10-х та 11-А класах
29 січ. 2024

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять із учнями 8-11 ліцею №100