Вчитель 2-А класу Бурцева О.О. провела виховну годину до Дня пам'яті Геоїв Крут

29 січ. 2024

Класний керівник 9-а класу Привалова Н І. првела класну годину щодо Дня пам'яті Героїв Крут

29 січ. 2024

Класний керівник 6-Б класу Залозна С.П. провела виховну годину щодо Дня пам'яті Героїв Крут у 5-А та 6-Б класі

Класний керівник 6-Б класу Залозна С.П. провела вихову годину щодо Дня пам'яті Героїв Крут у 5-А та 6-Б класі. Розповіла по те, що Бій під Крутами був успішним для оборонців української державності — наказ командування було виконано, стрімкий наступ ворога було зупинено і здійснено організований відступ, руйнуючи за собою колії й мости.
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут.

У 1-А класі Теренеко О.А. провела виховну годину "Бій під Крутами (1918)"
28 січ. 2024

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.
27 січ. 2024

До уваги одинадцятикласників!

ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024
26 січ. 2024

До уваги одинадцятикласників!

ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ НМТ-2024
25 січ. 2024

Вітаємо Залозну Дарью (ІІ місце) та Залозну Олену (ІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі циркового мистецтва “Dnepr circus fest”

Учениці нашого ліцею Залозна Дар'я та Залозна Олена разом зі своїми товаришами із циркового колективу “Smail” брали участь у Всеукраїнському конкурсі циркового мистецтва “Dnepr circus fest”, що проходив на манежі Дніпровського державного цирку. Наші дівчата повернулися з другими місцями. Вітаємо з нагородами та бажаємо подальших успіхів!!!
25 січ. 2024

Пройшла конференція Школи "Лідер" Київського р-ну

Школа "Лідер" Київського р-ну, у якої взяли участь учні 6-Б класу (Пшеничний Роман), 9-Б класу (Ковганич Валерія, Денисенко Міша), 10-Б класу (Семінець Дарія)
24 січ. 2024