22 січ. 2024

Класний керівник 5-Б класу Обізна В.В. провела виховну годину щодо Дня Соборності України.

З учнями 5Б класу провели бесіду до дня Соборності України, під час неї переглянули відео про акт Злуки, розшифровували анаграми слів та пройшли вікторину.
22 січ. 2024

Класний керівник 5-а класу Залозна С.П. повела виховну годину до Дня Соборності України

22 січ. 2024

Класний керівник 10-Б класу Павленко О.М. провела виховну годину до Дня Соборності України, на ній був проведен квест
22 січ. 2024

Класний керівник 1-А класу Теренко О.А. провела класну годину щодо Дня Соборності України, створили патриотичний святковий колаж із прапорами України
21 січ. 2024

ВІДКРИТО ПОДАЧУ ЗАЯВОК НА ХАКАТОН У СФЕРІ ШІ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ!

Україна вперше візьме участь у міжнародному Теххакатоні Teens in AI 2024. Змагання проводяться у понад 40 країнах світу. Запрошуємо викладачів державних та комунальних закладів освіти подавати на участь команди, що налічують 5-6 учасників.
20 січ. 2024

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.
19 січ. 2024

Профорієнтаційний захід у рамках співпраці з Харківським національнии університетом внутрішніх справ

Класний керівник 11-Б класу Морозова В.О. зі своїми учнями (Винокуров М., Малєєв І., Дехтяр Л., Сігалова О.) та здобувачі освіти 11-А (Радчинська Є. і Пилипенко В.) взяли участь у профорієнтаційному західі у рамках співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ
18 січ. 2024

Учні 1-А, 3-а, 4-а, 5-А класів взяли участь у зимовому челенджі "Зимові надії-2024"

Здобувачі освіти 1-А, 3-А, 4-А. 5-а класів ліцею №100 підтримали районний марафон учнівських ініціатив. У січні це був челендж фоторобіт "Зимові надії- 2024"
18 січ. 2024

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки. Документ затверджено на початку січня Державною службою з надзвичайних ситуацій.
17 січ. 2024

Онлайн-уроки з основ парламентаризму та демократії від Освітнього центру ВР

Освітній Центр Верховної Ради України запрошує школярів на інтерактивні парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів. Під час заходу школярі зможуть ознайомитись із тим, як працює Верховна Рада України, зі структурою та функціями єдиного законодавчого органу влади. Учнівська молодь має змогу дізнатися цікаві факти про парламенти країн світу, основи теорії розподілу влади, функції та особливості роботи Верховної Ради.