24 січ. 2024

Про проведення Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини»

23 січ. 2024

Конкурс від ЮНІСЕФ «Поезія заради миру»

Все, про що мріють діти і молодь сьогодні — мирне життя. Про сон в теплих ліжечках, а не холодних укриттях. Про зустрічі з рідними та друзями, які зараз так далеко. Про дитинство без війни. Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує дітей та молодь взяти участь у міжнародному конкурсі поезії та написати вірш на тему миру і мрій про мирне життя.
22 січ. 2024

Класний керівник 8-Б класу Лаптій О.В. провела виховну годину щодо Дня Соборності України

22 січ. 2024

Вчитель історії Шевцова Є.К. години спілкування до Дня Соборності, присвячені 105 річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР пройшли у 8-А, 8-Б, 10-А, 10-Б, 11-А класах (це ті, що проходили в рамках

Вчитель історії Шевцова Є.К. провела години спілкування до Дня Соборності, присвячені 105 річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР пройшли у 8-А, 8-Б, 10-А, 10-Б, 11-А класах (проходили в рамках урока)
22 січ. 2024

Класний керівник 9-Б класу О.В. Древа провела класну годину щодо Дня Соборності України

22 січ. 2024

Вчитель 2-А класу Бурцева О.О. провела захоплюючу виховну годину до Дня Соборності України.

22січня учні 2а класу розпочали з виховної години, присвяченої Дню Соборності України. Уточнили значення слова Соборність. Подивитись відео про історичні події, пов'язані із святом, про традиції святкування. А також взяли участь у квесті"Збери карту країни-з'єднай Україну", продемонструвавши свої знання щодо рідної держави.
22 січ. 2024

Класний керівник 6-А класу Карпинська Г.П. провела виховну годину щодо Дня Соборності України

22 січ. 2024

Вчитель 3-а класу Полєхіна О.М. провела виховну годину до Дня Соборності України.

Вчитель 3-Б класу Федько І.Ф. провела виховну годину до Дня Собороності України

Вчитель 3-Б класу Федько І.Ф. провела виховну годину до Дня Собороності України, розповіла учням про те, що цей день символізує нашу єдність. Побажала, щоб кожен зберерігав силу духу, бадьорість та оптимізм.
22 січ. 2024

Класний керівник 5-Б класу Обізна В.В. провела виховну годину щодо Дня Соборності України.

З учнями 5Б класу провели бесіду до дня Соборності України, під час неї переглянули відео про акт Злуки, розшифровували анаграми слів та пройшли вікторину.