6 груд. 2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

6 грудня 2023 року, в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проводився онлайн-квест «Козацька звитяга» присвячений Дню Збройних сил України До участі у заході запрошувалися по 4 учні 4-7 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, члени роїв гри «Джура». Загальний залік рою був зарахован за сумою результатів кожного учасника вебквесту «Козацька звитяга». Від нашого закладу освіти взяв участь 5-Б клас з Обізною В.В.
6 груд. 2023

Класний керівник 1-А класу, Теренко О.А. провела виховну годину до Дня Збройних сил України

6 груд. 2023

Вчитель 3-а класу, Полеєхіна О.М., провела пізнавльну, виховну годину у своєму класі до ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Вчитель 3-а класу, Полєхіна О.М., провела пізнавльну, виховну годину у своєму класі щодо ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
6 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захисникам".

Учні 1-А класу взяли участь у акції "Подаруй частинку тепла захисникам".
6 груд. 2023

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України . Учні 5-б, 5-А та 6-Б класів ліцею №100 зробили галерею за своїми малюнками з нагоди Дня Збройних сил Україны

6 грудня — День Збройних сил України

6 грудня — День Збройних сил України. 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил — свято, яке від часу його заснування тридцятиліття тому завжди зустрічали з гордістю та пошаною. Особливого значення День Збройних Сил України набув від 2014 року, після початку збройної російської агресії проти українського народу та держави. Тоді воїни Збройних Сил України з честю виконали своє призначення, зупинивши підступного ворога на сході країни.

День святого Миколая

День святого Миколая Свято Миколїв День Цьому святу налічується вже багато століть. Виникло воно приблизно після 345-го року від Різдва Христового.

День Святого Миколая

Учні 1-А класу відвідали свято до дня Святого Миколая.

"Національний тиждень читання"

5 грудня у дуже теплій атмосфері відбулася творча зустріч учнів 4-А класу з письменницею Галиною Матвеєвою.
5 груд. 2023

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів.

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Роль волонтерів в Україні, а також волонтерів нашої громвди зараз, під час війни, важко переоцінити. Сьогодні волонтери - найпотужніша частина громадянського суспільства , а волонтерський рух об'єднує всі громади держави та всі соціальні групи. Це ідея, яка залучає до боротьби за свободу України мільйони людей із різних країн світу. Тож давайте привітаємо волонтерів, людей із широкою душею, сповненою доброти та чуйності! Діяльність волонтера гідна і безкорислива. Низький уклін за Вашу працю, постійне бажання допомогти нужденним! Бажаю, щоб за Ваші чисті серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров'я, щастя, любові та довголіття.