20 груд. 2023

Вітаємо!

Вітаємо Власову Уляну, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце у районній олімпіаді з математики.
19 груд. 2023

Напередодні Нового року у лицеї №100 відбуваються Новорічні заходи

Напередодні Нового року у лицеї №100 відбуваються свята. На цей раз старша школа-10-А клас, привітала малюків- 2-А та 3-Б клас своєю незабутньою, чарівною програмою. Це був Новорічний квест. По станціях були локації: Спортивна, Доброти, Музична, Спритність, Загадкова, Логіка і Танцюй зі мною. За виконані завдання у кошики збирали Миколайчиків. А потим під ялинкою щасливи діти знаходили подарунки.
19 груд. 2023

Вітаємо наших учениць 11-А класу Чичуріну Анастасію, Долгошеєву Софію та їх тренера Слинька Дмитра Олексійовича!

15-17 грудня 2023 року учениці 11-А класу Чичуріна Анастасія та Долгошеєва Софія брали участь у відкритому Кубку м.Вінниця! На двох завоювали 4 медалі , 3 золотих та одну срібну! Та допомогли команді СК "Білий Ведмідь" посісти 2 загальнокомандне місце! Вітаємо наших учениць та їх тренера Слинька Дмитра Олексійовича!
18 груд. 2023

Учні 7-А класа разом зі своїм класним керівником Стрельнікова І.М. провели дуже чудову зустріч-змагання у боулінгу

Учні 7-А класу разом із своїм класним керівником-Стрельникової І.М. провели дуже чудову зустріч-змагання з боулінгу.
18 груд. 2023

Вітаємо!

Вітаємо переможців районної олімпіади з фізики!
17 груд. 2023

Вітаємо Бурцеву Ольгу Олександрівну, переможницю міського конкурсу на кращий дистанційний курс у 2023 році!

Упродовж січня-листопада 2023 року серед учителів м. Харкова проходив конкурс на кращий дистанційний курс.
16 груд. 2023

Допомога ЗСУ

Учні 1-А та 11-Б класів, взяли участь у акції "Подаруй частинку тепла захисникам".
16 груд. 2023

Профорієнтаційний захід ХАІ.

Учні 10-Б класу взяли участь у профорієнтаційному заході НАУ ім. Жуковського "ХАІ". Інтерактивна виставка "120 років неба" у ТРЦ "Нікольський".
15 груд. 2023

Класний керівник 11-А класу Віноградова С.Б. провела пізнавальну виховну годину щодо Дня вшанування пам'яті ліквідаторів ЧАЕС та ДНЯ ЛІКВІДАТОРА. Учні дізналися, що Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням у ніч на 26 квітня 1986 р. четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.
15 груд. 2023

Класний керівник 6-б класу Залозна С.П. провела пізнавальну виховну годину щодо Дня вшанування пам'яті ліквідаторів ЧАЕС та ДНЯ ЛІКВІДАТОРА.

Класний керівник 6-б класу Залозна С.П. провела пізнавальну виховну годину з нагоди Дня пам'яті ліквідаторів ЧАЕС та ДНЯ ЛІКВІДАТОРА.