7 січ. 2024

Онлайн опитування

Онлайн-опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
6 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення
5 січ. 2024

ШКОЛЯРІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВІДВІДАТИ ЗИМОВІ ШКОЛИ

Традиційно під час канікул у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця починає роботу Зимова школа. Харківські учні можуть відвідати понад 35 майстер-класів за різноманітними напрямами та набути нових навичок, дізнатися більше про майбутню спеціальність.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

3 січ. 2024

Посібник “Інструктажі для безпеки дітей у школі”

Центром гідності дитини УКУ розроблено посібник “Інструктажі для безпеки дітей у школі” з інтерактивними заняттями.
2 січ. 2024

Громадське обговорення плану заходів з реалізації стратегії розвитку інклюзивного навчання

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року.
2 січ. 2024

Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»

1 січ. 2024

Вітаємо!

Вітаємо Гребенікову Анастасію, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце у районній олімпіаді з англійської мови.
31 груд. 2023

Вітаємо З Новим 2024 роком! Бажаємо яскравих вражень, теплої компанії, гарного свята та неймовірних емоцій. Нехай новий рік подарує МИР, надію, натхнення та щастя!

З Новим роком! Учні ліцею №100 вітають усіх своїм святковим фільмом та побажаннями! https://youtu.be/irsHdcy3M8Y Нехай усі невдачі та втрати стануть нелегким, але спогадом минулого. Нехай цей рік подарує нам МИР щастя та добробут, у серці палає яскравий вогонь любові, а вдачі та везіння достатньо буде на весь рік.
30 груд. 2023

Зимові канікули

У ліцеї розпочалися зимові канікули.