15 груд. 2023

Класний керівник 9-А класу, Привалова Н.І. провела пізнавальну виховну годину щодо Дня вшанування пам'яті ліквідаторів ЧАЕС та ДНЯ ЛІКВІДАТОРА.

14 груд. 2023

14 грудня- День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС''. Класну годину в 5-Б класі провела Обізна В.В.

Класну годину в 5-Б класі провела Обіизна В.В. з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС''.
14 груд. 2023

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Класний керівник 11-Б класу, Морозова В.О. провела виховну годину. Розповіла про те, що пам'ятну дату затвердили 2006-го року на згадку про завершення зведення саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС. Його добудували 14 грудня 1986-го року. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції була 26 квітня 1986-го. Учні дивилиссь фільм, обговорювали його.
13 груд. 2023

Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
12 груд. 2023

Цього року 10-Б клас привітав молодшу школу із Днем Святого Миколая, зайшов і до 2-А класу. Старша школа показала Новорічну виставу для малюків. У головних ролях: "Снігуронька" - Павленко О.М. "Святий Миколай" - Григор'єв К, "Символ року 2024-ДРАКОН" -Стерляжніков Д., "Класний керівник 2-А класу" - Бурцева О.О.
12 груд. 2023

Проведення в закладах загальної середньої освіти Київського району представниками ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області онлайн-уроків «Єдиний урок з безпеки>

11 груд. 2023

4 грудня 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», яку організовує Український інститут книги.

Гасло цьогорічного тижня читання – «Бути своїми»: про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни. У фокусі – постать Миколи Хвильового, 130 років від дня народження якого відзначається 13 грудня 2023 року. Дуже активну участь у Всеукраїнській акції «Національний тиждень читання» увзяв 5-а та 6-б класи. https://www.facebook.com/groups/school100.kh/?multi_permalinks=1681776628975951¬if_id=1701970720826241¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
10 груд. 2023

Акція "Плетемо сітку - допомагаємо ЗСУ"

Учні 10-А класу зібрали новорічні подарунки для ЗСУ та долучились до плетіння маскувальної сітки.
10 груд. 2023

Профорієнтаційний захід у ХАІ

Учні 10-Б класу відвідали профорієнтаційний захід у ХАІ.
9 груд. 2023

Акція "Плетемо сітку - допомагаємо ЗСУ"

Учні 9-Б класу разом з класним керівником Древою О.В. долучились до плетіння маскувальної сітки.