20 лист. 2023

Класний керівник 5-А і 6-Б класу, Залозна С.П., провела виховну годину щодо Всесвітнього дня дитини

20 лист. 2023

20 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про їх права. З 1990 року у цей день відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
19 лист. 2023

Про проведення IV Відкритого марафону з української мови

01 грудня 2023 року розпочнеться IV Відкритий марафон з української мови. Учасниками цього інтелектуального змагання можуть бути учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
18 лист. 2023

Ти відчуваєш, що твоя кар'єра ще чекає на велике відкриття? Тоді долучайся до заходу в межах проєкту Kha Talents!

Kharkiv IT Cluster та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує всіх охочих на вебінар Kharkiv IT Cluster та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує всіх охочих на вебінар, під час якого ти дізнаєшся:
17 лист. 2023

Класний керівник 10-А класу, І.В. Богдан, провела класну годину "Безпечна дорога додому ", занятта з минної безпеки

Класний керівник 10-А класу, І.В. Богдан, провела класну виховну годину "Безпечна дорога додому ", занятта з минної безпеки

Вихвна година у 11-Б класі з мінної безпеки

Здобувачи освіти 11-Б класу разом з класним керівником Морозовою В.О.переглянули відеоролик з мінної безпеки в рамках "Тижня безпеки", пройшли опитування у кількості 12 учнів.
17 лист. 2023

9-Б клас з Дрєвою О.В. та Савіцькою К.С. взяли участь у шкільній акції "Плетемо сітку- допомогаємо ЗСУ!"

9-Б клас з Дрєвою О.В. та Савіцькою К.С. взяли участь у шкільній акції "Плетемо сітку- допомогаємо ЗСУ"

"Безпечна дорога додому ", виховну годину провела Бурцева О.О. у 2-А класі

"Безпечна дорога додому ", виховну годину провела Бурцева О.О. у 2-а класі
17 лист. 2023