9 квіт. 2023

Марафон «Від серця до серця»

Дошкільнята та школярі, батьки, освітяни та позашкільники охоче долучалися до наших марафонів, челенджів та акцій, спрямованих на підтримку захисників та примноження добра у світі. Враховуючи той факт, що у квітні країна готується до одного з найголовніших українських свят – світлого, наповненого духовністю, щирістю та вірою в найкраще Великодня, Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце – любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
8 квіт. 2023

Вебінар про особливості проведення НМТ-2023

10 квітня о 16:30 на онлайн-платформі iLearn відбудеться відкритий вебінар про особливості Національного мультипредметного тесту у 2023 році.
7 квіт. 2023

Запрошення на День відкритих дверей ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет»

Приватний вищий навчальний заклад «Харківський міжнародний медичний університет» запрошує всіх охочих взяти участь у Дні відкритих дверей, який відбудеться в онлайн форматі 21 квітня 2023 року о 16.00 годині (за Києвом). Відвідувачі нашого заходу матимуть можливість віртуально завітати до нашого університету, зустрітися з представниками адміністрації, структурних підрозділів, Приймальної комісії, студентського самоврядування університету та поставити питання щодо вступу до ПВНЗ «ХММУ» письмово в чаті або особисто. Програмою заходу передбачено виступи: · проректора з науково-педагогічної роботи; · викладачів кафедр; · представника Приймальної комісії.
6 квіт. 2023

Триває XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги».

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти участь у XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
5 квіт. 2023

Відкритий вебінар Науково-навчального інституту "КІБЕРПОРТ"

Учні 9-А та 10-Б класів взяли участь у профорієнтаційному заході відкритого вебінару Науково-навчального інституту "КІБЕРПОРТ"
5 квіт. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року.
4 квіт. 2023

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

Класний керівник 5-Б класу, Залозна С. П. провела виховну годину- бесіду та розповіла, що метою такого свята є привернення уваги людства до проблеми мінної загрози, перешкоджання використанню державами мін та подібних вибухових апаратів, покращення поінформованості суспільства щодо загрози вибухових пристроїв та пошук методів їхнього знищення на території держав.
3 квіт. 2023

До уваги!

Стартувала реєстрація для участі у НМТ
3 квіт. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Розпочато прийом заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року
2 квіт. 2023

День відкритих дверей у ДПТНЗ "Харківське вище професійне училище будівництва".

Доброго дня, запрошуємо Вас і Ваших здобувачів освіти на день відкритих дверей!