9 лют. 2023

МОН надало грифи підручникам НУШ для 1 класу

Міністерство освіти і науки України надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 1 класу закладів загальної середньої освіти (наказ МОН від 03.02.2023 № 110). Перелік підручників зазначено у наказі.
8 лют. 2023

Проект "Птахам на допомогу"

Учні 2-А класу у створили годівнички для птахів.
8 лют. 2023

Про проведення Всеукраїнського методологічного семінару

28 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна». Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Ukraine Active» (лист ДНУ «ІМЗО» від 01.02.2023 № 21/08-133).
7 лют. 2023

День Безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 20 День безпечного Інтернету. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
7 лют. 2023

Всесвітній день читання вголос

«Всесвітнього дня читання вголос», який проходив у 3-Б класі. (shrug)(book)(earth) Цей день відзначають щороку в першу середу лютого. Вперше його відзначили у 2010 році. Мета: можливість відчути, яке це задоволення читати вголос для інших. В останні роки під час святкування Всесвітнього Дня читання вголос проводиться міжнародна акція, котра складається з 4-х простих кроків: 1. Вибір книжки. 2. Вибір зацікавленої аудиторії. 3. Читання книжки вголос. 4. Фотографування під час заходу та розміщення фото у соціальних мережах із мітками #WorldReadAloudDay #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос Читання вголос - це цікаво!!! (book)(glasses)(coffee)(owl)(dog)(cat)(heart)
6 лют. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! 17 лютого розпочинаються заняття щодо підготовки дітей до першого класу. Форма навчання - онлайн. Контактні телефони: 067-912-68-74, 099-563-43-27.
5 лют. 2023

УВАГА!

Нагадуємо про важливість дотримання правил минної безпеки!!!
4 лют. 2023

Міжнародна конференція людського братерства в ім'я миру.

4 лютого проводиться Міжнародний день людського братерства, який було запроваджено Генеральною асамблеєю ООН у кінці грудня 2020 року.
3 лют. 2023

Групи психологічної підтримки для підлітків та вчителів.

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (06-10.02.2023) на платформі Zoom будуть працювати група психологічної підтримки для вчителів та комунікаційні тренінги для підлітків.
2 лют. 2023

Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від ДПА!