10 груд. 2021

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини.

Свято засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
10 груд. 2021

З 1 січня 2022 року затверджено нові грошові норми харчування!

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.11.2021 № 928 затверджено з 01.01.2022 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова:
9 груд. 2021

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області!

Шановні учасники освітнього процесу! Повідомляємо, що на офіційному сайті закладу створено сторінку "Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області" з метою інформування з найважливішими подіями у сфері якості освіти.
8 груд. 2021

Огляд зведенного відділення юнаків 10-11-х класів до Дня Збройних Сил України!

06.12.2021 у спортивній залі школи відбувся огляд зведенного відділення юнаків 10-11-х класів до Дня Збройних Сил України.
7 груд. 2021

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.

Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
6 груд. 2021

День Збройних Сил України!

6 грудня в Україні відзначається свято – День Збройних Сил України. У цей день 1991 року ухвалили Закон України «Про Збройні Сили України».
3 груд. 2021

Профілактичні заходи, спрямовані на підвищення ефективності попереджувальної роботи з профілактики розповсюдження наркоманії та інших видів залежності серед неповнолітніх!

Управління боротьби з наркозлочинністю в Харківській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України виконує свої завдання з виявлення і припинення кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, також однією з функцій управління є забезпечення взаємодії та координації діяльності з органами виконавчої влади щодо проведення профілактичних заходів, , спрямованих на превенцію немедичного вживання наркозасобів у молодіжному середовищі.
2 груд. 2021

З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину!

Шановні учасники освітнього процесу! ️З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину в Україні. Посилення правил торкнеться передусім невакцинованих громадян. Також змінено термін дії «жовтого» сертифікату — скорочено до 30 днів.
1 груд. 2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений ВООЗ у 1988 році, а з 1996 року проводиться ЮНЕЙДС.
30 лист. 2021

Ноутбук кожному вчителю!

В межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» 29 листопада 2021 року педагоги школи отримали персональні комп’ютери – ноутбуки.