26 трав. 2021

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови!

25 травня 2021 року учні 11- А класу склали тест з англійської мови!
26 трав. 2021

Профілактична бесіда для учнів!

26 травня 2021 року для учнів 4-х, 5-х та 8-х класів Ченський Дмитро Геннадійович, поліцейський 5 роти 2 батальону Управління патрульної поліції в Харківській області, старший сержант поліції, провів бесіди щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, правил дорожнього руху, прав і обов'язків пішоходів та пасажирів.
25 трав. 2021

Щорічне звітування керівника перед громадськістю!

14 червня 2021 року в актовій залі о 17.00 відбудеться щорічне звітування директора перед громадськістю.
24 трав. 2021

Випускники 11-А класу посадили дерево біля школи!

Випускники 11-А класу на згадку про себе посадили дерево біля школи.
21 трав. 2021

Випускники початкової школи посадили дерево біля школи!

Народна мудрість вчить: "Аби недарма прожити на світі, треба збудувати будинок, виховати дитину і посадити дерево". 4-А клас перший крок зробив.

У Харкові відбудеться благодійний забіг

23 травня 2021 року відбудеться благодійний забіг "Біжимо разом"

Всесвітній День вишиванки!

День вишиванки в Україні відзначили у четвер, 20 травня. У це свято українці одягають традиційні сорочки, жінки — сукні, і йдуть в них на роботу, навчання або просто на прогулянку.
20 трав. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Гоцуляка Петра, учня 6-А класу, який посів ІІ місце в районній конференції «Перші кроки в науку» - 2021 (ІІ тур), секція «Історія».
19 трав. 2021

"Наукові онлайн-змагання Kharkiv QUIZ «Science isFun!»!

17 травня 2021 року учні 9-х класів взяли участь у проєкті "Наукові онлайн-змагання Kharkiv QUIZ "Science is Fun", присвяченому Дню науки та Міжнародному дню світла.
18 трав. 2021

Вісімнадцята, наукова конференція ім. В.І. Вернадського!

14 травня 2021 року в нашій школі відбулася щорічна, вже вісімнадцята, наукова конференція ім. В.І. Вернадського. Проведенню конференції передувала велика організаційна і підготовча робота. 18 учнів з п’ятого по 10 клас представили на ній 22 роботи. Теми доповідей були найрізноманітніші: проблеми екології, питання, пов’язані з вивченням змін клімату і особливостями людського організму, історичні дослідження, інформаційні технології, фізичні явища.