20 груд. 2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учні, батьки! Повідомляємо, що 21 та 28 грудня 2019 року уроки в школі не проводяться.
16 груд. 2019

Вітаємо!

Вітаємо Гребенікову М. (учитель Віноградова С.Б.), яка стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукове відділення: Економіки; секція: Економічна теорія та історія економічної думки).
12 груд. 2019

Тренувальне заняття щодо відпрацювання плану евакуації у разі пожежі!

12 грудня 2019 року з учнями та працівниками школи провели тренувальне заняття щодо відпрацювання плану евакуації у разі пожежі!
12 груд. 2019

Пробне ЗНО з української мови та літератури!

11 грудня 2019 року для учнів 11-А класу було проведено шкільне пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
11 груд. 2019

Заняття «Школи розвитку «Мер міста»»!

10 грудня 2019 року учні закладу в рамках заняття «Школи розвитку «Мер міста»» відвідали музей Харківської національної академії міського господарства ім О.М.Бекетова.
9 груд. 2019

Святкування 28-ї річниці створення Збройних Сил України!

6 грудня 2019 року в школі святкували День Збройних Сил України. Учні закладу переглянули фільм про Збройні Сили України. Також відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. У змаганнях взяли участь учні 7-10-х класів.
6 груд. 2019

Змагання в спідкубінгу!

4 грудня 2019 року учні нашої школи змагалися в спідкубінгу – складання кубика Рубіка на швидкість. Такі змагання проводились у школі вперше, в них взяли участь 8 учнів 6-7 класів. Найкращий результат – 50 секунд – показала учениця 6-Б классу Оленич Дар'я. Організатори сподіваються, що ці змагання стануть в школі традиційними, і коло учасників буде постійно розширюватися.
3 груд. 2019

Чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

Шановні батьки! 11 грудня 2019 року відбудеться чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття буде присвячене темі "Профілактика порушень зору у дітей, гігієна зору". Заняття проводить Селіванова Наталя Олександрівна, кандидат медичних наук, завідувач дитячим відділенням клініки "Офтальміка". Заняття відбудеться о 16.30 на базі Харківської загальноосвітньої школи № 36 (вул. Алчевських, 55).
29 лист. 2019

Науково-методичний семінар у межах роботи з кадровим резервом!

28 листопада 2019 року на базі нашого закладу відбувся науково-методичний семінар у межах роботи з кадровим резервом за темою "Організація інклюзивного навчання (практичні кроки)".
28 лист. 2019

Майстер-клас «Я+ТИ=МИ»!

27 листопада 2019 року в рамках програми «EDU школа» командою танцювальної школи «Allstars» було проведено майстер-клас «Я+ТИ=МИ». Під час заняття учні 5-А, 6-А і 7-А класів у танцювально-ігровому форматі розвивали навички роботи в команді, вміння відчувати партнерів, працювати «на одній хвилі» – ті якості, які сучасною мовою називають емоційний інтелект. 45 хвилин промайнули непомітно. Наприкінці заняття тренери організували танцювальний флешмоб, який приніс задоволення і учням, і організаторам. Учні отримали заряд позитиву і чудові враження. Вони проводжали організаторів словами: «Приїздіть ще! Ми будемо вас чекати!».