23 січ. 2020

День Соборності України!

22 січня 2020 року у закладі було проведено виховні заходи до Дня соборності України, також учні відвідали Харківський історичний музей.
17 січ. 2020

Поїздка до Харківського обласного притулку для неповнолітніх "Гармонія"!

Учні 8-х класів відвідали Харківський обласний притулок для неповнолітніх "Гармонія". Презентували новорічну виставу та передали дітям притулку подарунки, які були зібрані учнями нашої школи.
15 січ. 2020

Профілактичний медичний огляд після зимових канікул!

13 січня 2020 року після закінчення зимових канікул з метою своєчасного виявлення дітей, хворих на інфекційні, шкіряні хвороби, запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань у школі медичним працівником проведено профілактичний медичний огляд учнів.
11 січ. 2020

Культпохід до Палацу студентів Харківського національного університету «ХПІ»!

10 січня 2020 року учні 1-6-х класів взяли участь у культпоході до Палацу студентів Харківського національного університету «ХПІ» на новорічну виставу.
9 січ. 2020

Профілактичний медичний огляд учнів після зимових канікул!

Шановні учні, батьки! З 13 січня по 15 січня 2020 року відбудеться профілактичний медичний огляд учнів після зимових канікул.
8 січ. 2020

Новорічна вистава у Палаці дитячої та юнацької творчості!

08 січня 2020 року учні 1-4-х класів відвідали новорічну виставу у Палаці дитячої та юнацької творчості.
2 січ. 2020

Канікули!

З 28 грудня 2019 року по 12 січня 2020 року зимові канікули.
28 груд. 2019

З Новим роком!

Усіх дітей, батьків, співробітників школи вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Давайте разом наповнимо його цікавими подіями, теплом, дружніми стосунками, успіхами і досягненнями всієї нашої шкільної родини.
26 груд. 2019

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учні, батьки! Нагадуємо, що 28 грудня 2019 року уроки в школі не проводяться.
24 груд. 2019

Пробне ЗНО у школі!

З метою перевірки рівня готовності до проходження ЗНО, психологічної адаптації до процедури проведення ЗНО, протягом грудня у школі було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання для учнів 11-А класу з предметів: української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії, біології, фізики.