19 лют. 2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки! Освітній заклад починає розробку освітньої програми на 2020/2021 навчальний рік. Пропонуємо долучитися всіх небайдужих.
18 лют. 2020

Районний етап змагань з армспорту!

14 лютого 2020 року в ХЗОШ № 164 стартував районний етап змагань з Армспорту. В загальнокомандному заліку наша школа посіла ІІ місце серед шкіл Київського району та виборола собі право взяти участь у міському етапі.
14 лют. 2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців районного конкурсу "Юні дарування": тріо вокалістів "Веселі нотки" (4-Б клас, молодша група), які стали абсолютними переможцями, та Кушнаренко М. (9-А клас, соло саксофон), яка посіла ІІ місце.
12 лют. 2020

Тиждень англійської мови!

Надзвичайно цікаво пройшов цього року в школі тиждень англійської мови! Натхненницею заходу була вчителька Богдан Ірина Вікторівна разом зі своїми колегами Хаустовою Світланою Григорівною і Акопджановою Ларисою Олександрівною. До різноманітних заходів долучились мало не всі школярі!
11 лют. 2020

Вітаємо переможців!

Учні школи, які займаються в КДЮСШ № 12 на базі нашого закладу, взяли участь у змаганнях з таеквон-до (Чемпіонату Харківської області) та посіли призові місця.
6 лют. 2020

Продовження навчання в Інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти!

Шановні випускники школи, батьки! Повідомляємо, що з метою одержання управлінської освіти є можливість продовжити навчання в Інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди у 2020 році.
5 лют. 2020

Майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури!

03 лютого 2020 року на базі нашої школи відбувся майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти району. Учитель вищої кваліфікаційної категорії Карпінська Галина Петрівна провела майстер-клас за темою: «Формування творчої особистості на уроках літератури».
4 лют. 2020

Розпочалася реєстрація для участі у ЗНО-2020!

З 03 лютого 2020 року розпочалася реєстрація для участі у ЗНО-2020 і триватиме до 24 березня. У цьому році зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів. Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Обов’язковими є українська мова й література, а також історія України або математика – на вибір.
31 січ. 2020

Участь в роботі Міжнародної школи-семінару "Сучасні педагогічні технології в освіті"!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бесчетнова О.М. взяла участь в роботі Міжнародної школи-семінару в НТУ "ХПІ" "Сучасні педагогічні технології в освіті".
29 січ. 2020

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів 4-х класів Косолапова В., Лось А. , які посіли ІІІ місця в районноій олімпіаді учнів І ступеню з природознавства.