4 бер. 2020

Естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"!

03 березня 2020 року учні 10-А класу передали учням ліцею № 107 Естафету пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!".
3 бер. 2020

Урочистості на честь Міжнародного жіночого дня!

02 березня 2020 року у Палаці культури Головного управління національної поліції в Харківській області відбулись урочистості для працівників освіти Київського району на честь Міжнародного жіночого дня 8 березня. Під час свята відбулося нагородження 19 кращих працівників освіти району. Від нашого закладу Грамоту Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради отримала вчитель математики Віноградова С.Б.
2 бер. 2020

Районні змагання з черліденгу!

29 лютого 2020 року на базі Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулись районні змагання з черліденгу. Наша команда дівчат посіла ІІІ місце.
2 бер. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до п. 2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 26.12.2019 № 344 «Про підсумки роботи щодо обліку дітей шкільного віку у 2019 році» датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року визначено 6 квітня 2020 року. Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.
27 лют. 2020

Естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"!

25 лютого 2020 року в нашій школі відбулася Естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!". У заході взяли участь Пінчук Катерина Михайлівна, голова комітету по роботі з молоддю Харківської міської організації ветеранів України, Протектор Інесса Ісааківна, голова комітету по роботі з молоддю ветеранської організації Київського району, лідери учнівського самоврядування Харківської загальноосвітньої школи № 96 та учні 10-А класу нашого закладу.
25 лют. 2020

Заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

24 лютого 2020 року відбулося чергове заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття проходило на базі спорткомплексу "ВЕЛОЦЕНТР" за темою "Здоров'я дитини. Фізичний розвиток і формування характеру дитини. Скандінавська ходьба для всієї родини".
24 лют. 2020

День відкритих дверей у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Харківське вище професійне училище сфери послуг"!

19 лютого 2020 року учні 9-А класу відвідали Державний професійно-технічний навчальний заклад "Харківське вище професійне училище сфери послуг".
21 лют. 2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки, учні! Повідомляємо, що в школі змінилася адреса: вулиця Лісопарківська, буд.8.
21 лют. 2020

Заняття в школі для батьків " Математика протягом життя"!

20 лютого 2020 року в Харківському фізико-математичному ліцеї № 27 відбулося заняття в школі для батьків " Математика протягом життя". Батьки мали змогу познайомитися з фізико-математичним ліцеєм, його педагогічним складом, з випускниками та учнями цього закладу.
20 лют. 2020

Районні батьківська збори!

19 лютого 2020 року відбулися районні батьківські збори Шевченківського району. В рамках проекту "Обмін досвідом поміж районами" батьківські збори відвідали представники Київського району. Підвищувала батьківську компетентність в стінах Science Park Synergy і голова батьківської ради нашої школи - Залозна Світлана Павлівна.