28 лист. 2019

Районні змагання з волейболу!

27 листопада 2019 року учениці 10-А класу взяли участь у районних змаганнях з з волейболу.
25 лист. 2019

Вітаємо переможців!

Вітаємо ученицю 7-А класу Мігуру А. (учителі Ткач В.В., Хаустова С.Г.) та ученицю 8-Б клас Волколуп Є. (учитель Свєчнікова Л.Ю.), які посіли ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
22 лист. 2019

Вітаємо переможців шкільного конкурсу "Фестиваль китайської культури"!!!

Конкурс "Фестиваль китайської культури"
22 лист. 2019

Фінал районних змагань серед збірних команд дівчат 5-6-х класів!

21 листопада 2019 року збірна команда дівчат 5-6-х класів посіла І місце у фіналі районних змагань серед збірних команд дівчат 5-6-х класів.
20 лист. 2019

Вітаємо!

Вітаємо Колган В., ученицю 9-А класу, яка стала абсолютним переможцем у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Стрельнікова І.М.).
19 лист. 2019

Тиждень безпеки життєдіяльності

11 листопада - 15 листопада 2019 року Тиждень безпеки життєдіяльності
15 лист. 2019

Екскурсія до центру планування сім'ї та репродукції людини!

13 та 15 листопада 2019 року учні 9-А та 10-А відвідали центр планування сім'ї та репродукції людини.
14 лист. 2019

Зустріч з поліцією!

13 листопада 2019 року в рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" старший лейтенант поліції КАЛОЯНЦ ДЖАМІЛЯ АРІФІВНА, лейтенант поліції Черкашин Данило Михайлович, інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції провели профілактичні заняття з учнями 3-4-х класів.
13 лист. 2019

«Школа розвитку «Мер міста»»!

12 листопада 2019 року лідери учнівського самоврядування відвідали «Школу розвитку «Мер міста»».
12 лист. 2019

Екскурсія до 27 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області!

8 листопада 2019 року з метою профілактичної роботи щодо попередження травматизму невиробничого характеру, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учні школи відвідали 27 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області. Під час екскурсії учні продовжили знайомство з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу співробітників ДСНС, про способи гасіння пожежі та познайомились з транспортом спеціального призначення, закріпили знання про причини пожежі та запобігання її і правильні дії під час пожежі.