10 черв. 2019

Кущові змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)!

07 червня 2019 року рой пришкільного табору відпочинку "Сонечко" взяв участь у кущових змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).
7 черв. 2019

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Київський район очима юних»!

06 червня 2019 року учениці 10-А класу взяли участь в урочистому нагородженні переможців конкурсу «Київський район очима юних».Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району, наставники переможців – Подяками Управління освіти адміністрації Київського району. Переможці конкурсу та їх наставники отримали подарунки від народного депутата України Грановського Олександра Михайловича.
7 черв. 2019

Районні змагання з шахів «Біла тура»!

06 червня 2019 року учні школи взяли участь у районних змаганнях з шахів «Біла тура» за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд Олександра Грановського».
5 черв. 2019

Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду!

У зв'язку з втратою деякими учнями отриманих ними пільгових електронних квитків, Департаментом інфраструктури Харківської міської ради видано наказ № 140 від 24.05.2019р. про забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова пільговими електронними квитками для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені.
4 черв. 2019

Виїзна лекція співробітників Харківського зоопарку!

04 червня 2019 року у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко" пройшла виїзна лекція, яку провели співробітники Харківського зоопарку.
31 трав. 2019

Звітування директора перед громадськістю!

31 травня 2019 року відбулося звітування директора перед громадськістю на загальношкільній конференції.
30 трав. 2019

Заходи до Дня захисту дітей!

До Дня захисту дітей у закладі 30 травня 2019 року було проведено День дружби:конкурс малюнків на асфальті «Мир дітям планети Земля», «Я малюю друга»; флешмоб «Ми хочемо жити в мирі».
29 трав. 2019

Районні змагання на кубок голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з міні-футболу!

28 травня 2019 року команда 5-х класів брала участь у районних змаганнях на кубок голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з міні-футболу.
28 трав. 2019

Відкриття табору відпочинку з денним перебуванням "Сонечко"!

27 травня 2019 року на базі школи відбулося відкриття табору відпочинку з денним перебуванням "Сонечко".
24 трав. 2019

Свято "Останній дзвоник"!

24 травня 2019 року у школі пролунав останній дзвоник. На святковій лінійці пролунали пісні, першокласники зачитали вірші. 11-А клас показав флеш-моб та за традицією закружляв у вальсі.