12 квіт. 2019

12 квітня - День космонавтики!

12 квітня - День космонавтики. У школі проведено конкурс плакатів та малюнків серед учнів 7-10-х класів.
12 квіт. 2019

День Цивільного захисту!

11 квітня 2019 року у закладі відбувся День Цивільного захисту. За планом у школі проведено виховні години на тему "Поведінка дитини під час небезпечних ситуацій. Дії при знаходженні підозрілого предмету"; евакуація учасників освітнього процесу та конкурс малюнків "Будь обережним".
11 квіт. 2019

Увага!

У зв’язку з проведенням другого туру чергових виборів Президента України та розміщенням виборчої дільниці у закладі, навчальний день з 22.04.2019 переноситься на 13.04.2019 за розкладом занять понеділка.
10 квіт. 2019

Військово-патріотичний конкурс серед учнів 1-4-х, 5-7-х та 8-10-х класів!

Напереродні травнених свят у закладі проведено військово-патріотичний конкурс серед учнів 1-4-х, 5-7-х та 8-10-х класів. Учні змагалися у різних номінаціях: "Кращий командир загону", "Краще стройове проходження" та "Краще виконання пісні".
8 квіт. 2019

Розпочато прийом документів до 1 класу!

З 08 квітня 2019 року розпочато прийом документів до 1 класу. Планується відкрити два перших класа - 60 учнів.
4 квіт. 2019

Нагородження переможців конкурсу Start-Up проектів!

03 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім.О.М. Бекетова відбулося нагородження переможців конкурсу Start-Up проектів. Сертифікат школи Start-Up отримала учениця 9-А класу Гриньова А.
1 квіт. 2019

Медичний огляд після закінчення весняних канікул!

Шановні учні, батьки! З 03 по 05 квітня 2019 року відбудеться медичний огляд після закінчення весняних канікул.
29 бер. 2019

Під час канікул до школи завітала член Правління Міжнародної Макаренківської асоціації!

Під час канікул до школи завітала член Правління Міжнародної Макаренківської асоціації Науменко Л.І. Учні 8-А класу провели екскурсію, Любов Іванівна залишила автограф у книзі почесних відвідувачів шкільного музею ім.А.С.Макаренка.
29 бер. 2019

Участь у турнірі «Економіка.Менеджмент. Інформаційні технології»!

28 березня 2019 року учні 9-11-х класів взяли участь у турнірі «Економіка.Менеджмент. Інформаційні технології» на базі Харківського національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «ХАІ».
28 бер. 2019

Участь у профорієнтаційному заході «Молоде покоління ІТ»!

27 березня 2019 року учні 9-11-х класів взяли участь у профорієнтаційному заході «Молоде покоління ІТ» на базі Харківського національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «ХАІ».