26 квіт. 2019

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу!

Відповідно до ст.ст. 24, 26 Закону України «Про освіту», ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Положениям про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебувае у комунальній власності територіальної громади міста Харкова, затвердженим рішенням 21 cecii 7 скликання Харківської міської ради від 22.08.2018 № 1202/18 (дал! - Положения), Положениям про Департамент освіти Харківської міської ради, затвердженим рішенням 1 cecii Харківської міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 7/15 «Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання» (в редакції рішення 22 cecii Харківської міської ради 7 скликання 17.10.2018 №1228/18), наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.04.2019 № 109 "Про здійснення організаційних заходів щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова", з метою заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова оголошено конкурс на заміщення посади директора школи.
26 квіт. 2019

33-та річниця Чорнобильської катастрофи!

Сьогодні, 26 квітня 2019 року, на виконання Плану заходів голови обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. з підготовки та відзначення в Харківській області Дня Чорнобильської трагедії в закладі проведено урок пам'яті "Твій біль, Україно, Чорнобиль"; бесіди, круглі столи, години спілкування з історії аварії на Чорнобильській АЕС "Мій біль - Чорнобиль"
25 квіт. 2019

Проект дитячого містечка «Отрадне»!

У нашій школі навчаються діти з прийомних сімей, які проживають в дитячому містечку «Отрадне». 20 квітня в дитячому містечку «Отрадне» стартував проект «Ми разом!». Проект спрямований на встановлення зв'язків між дітьми, батьками і людьми похилого віку. Діти містечка «Отрадне» брали участь в рамках ЮНІСЕФ в проекті «UPSHIFT Україна». Проект дітей увійшов до п'ятірки кращих. Діти закупили велосипеди, самокати, роликові ковзани, палиці для скандинавської ходьби. На відкриття були запрошені учні школи, діти з особливими освітніми потребами та люди похилого віку. І це тільки початок. Попереду чудовий час - літні канікули! У дітей багато ідей та сподівань.
24 квіт. 2019

Зустріч з представником юстиції!

23 квітня 2019 року відбулася зустріч-лекція профілактичного характеру з представником юстиції Спасовською О.Г. на тему "Вплив вживання алкогольних напоїв на організм".
24 квіт. 2019

Шкільна наукова конференція!

У школі було проведено традиційну ХVII наукову учнівську конференцію, присвячену 156-й річниці від дня народження В.І.Вернадського. Ініціатором і беззмінним керівником конференції є Сологуб Н.І. - учитель фізики, все педагогічне життя якої пов’язано з нашою школою. З кожним роком конференція набуває все більшої популярності в учнів. Цього року в ній узяли участь 36 школярів з п’ятого по одинадцятий клас. Було багато цікавих доповідей, які розкрили учасникам і слухачам шляхи до нових сфер пізнання, поставили перед ними нерозв’язані досі наукою запитання, спонукали до роздумів. 16 найкращих доповідачів були відзначені дипломами. Усі учасники отримали пам’ятні призи. Закінчилася конференція традиційним чаюванням за круглим столом, де учні і організатори змогли обмінятися враженнями, надати пропозиції і, можливо, задумати нові теми для майбутніх конференцій.
23 квіт. 2019

ОГОЛОШЕННЯ! ЗНО!

Шановні випускники! Повідомляємо, що на сайті закладу у розділі "Готуємося до ЗНО" розміщено Прес-реліз від 16.04.2019 "ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019"
22 квіт. 2019

Нагородження переможців районного туру міського конкурсу “Учень року-2019”!

19 квітня 2019 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного туру міського конкурсу “Учень року-2019”. Нашу школу в конкурсі представляв учень 9-А класу Власов О., який став переможцем конкурсу у номінації "Спортсмен року".
17 квіт. 2019

Участь у районному конкурсі "Мама, тато, я - спортивна сім'я"!

16 квітня 2019 року у Київському району пройшов конкурс "Мама, тато, я - спортивна сім'я" серед учнів 5-х класів та їх батьків. Від нашого закладу взяли участь Мамедов Богдан, учень 5-А класу та його батьки.
13 квіт. 2019

Вручення стипендій Благодійної організації "Благодійний Фонд Олександра Грановського"

11 квітня 2019 року в актовій залі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області нашим учням було вручено стипендій Благодійної організації "Благодійний Фонд Олександра Грановського": Атаманову О. (4-А клас), Власову О. (9-А клас), Іваненко О. (11-А клас).
13 квіт. 2019

Захист проектів Школи розвитку «Мер міста»!

11 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся захист проектів Школи розвитку «Мер міста». Учениця 9-А класу Гриньова А. презентувала свій проект "Стежка життя" за напрямом "Екологічні аспекти розвитку міста".