27 бер. 2019

Культпохід до Палацу студентів Харківського національного університету "ХПІ"!

26 березня 2019 року учні 2-5-х класів відвідали Палац студентів Харківського національного університету "ХПІ".
27 бер. 2019

31 березня 2019 року Україна переходить на літній час!

У ніч з 30 на 31 березня 2019 року, рівно о третій годині, в Україні відбудеться перехід на літній час. Для цього слід перевести стрілки годинника на годину вперед.
26 бер. 2019

Культпохід до квест-кімнати "Всередині"!

25 березня 2019 року в період весняних канікул 7-Б клас узяв участь у культпоході до квест-кімнати "Всередині".
25 бер. 2019

Тиждень «Ми разом» щодо підтримки дітей з синдромом Дауна!

21 березня - день кольорових шкарпеток і сонячних людей. З 18 по 21 березня 2019 року в школі проведено тиждень «Ми разом» щодо підтримки дітей з синдромом Дауна. Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні ознайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах. Акція «LOTSOFSOCKS» продемонструвала солідарність з людьми з непарною хромосомою. Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Учні 1-4 класів взяли участь у роботі « Творчій майстерні». Діти майстрували « сонячних зайчиків», яких передали до організації « Діти сонця».
21 бер. 2019

Канікули!

Шановні учні, батьки! З 25 березня по 02 квітня 2019 року весняні канікули.
18 бер. 2019

Майстер-клас з англійської мови!

14 березня 2019 року учитель англійської мови Богдан І.В. провела для учителів Київського району майстер-клас за темою "Формування критичного мислення учнів на уроках англійської мови".
15 бер. 2019

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних!

14 березня 2019 року на базі закладу відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У конкурсі взяла участь команда учнів 8-А класу "Агент 101".
14 бер. 2019

Конкурс виразного читання "Весна - оновлення душі"!

Під час тижня української мови та літератури 13 березня 2019 року у школі відбувся конкурс виразного читання "Весна - оновлення душі" серед учнів 5-11-х класів.
10 бер. 2019

Святковий коцерт!

7 березня 2019 року в актовій залі школи відбувся святковий концерт до Дня 8 Березня. Гостей своїми виступами порадували учні різних класів, танцори, читці.
7 бер. 2019

Бесіда-практикум "Знаємо свої права, виконуємо свої обов'язки"

06 березня 2019 року до школи завітала Харківська обласна бібліотека для юнацтва. Зав.відділом обслуговування користувачів Захаріна В.О., бібліотекар Ківшар Н.С. провели з учнями 8-А класу бесіду-практикум "Знаємо свої права, виконуємо свої обов'язки".